۰
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۴۰

الكامپ هفدهم نيز در دستان نظام صنفي

ايتنا - گفته مي‌شود كه الكامپ سال 90 را نيز سازمان نظام صنفي رايانه‌اي برگزار خواهد نمود.

گفته مي‌شود كه برگزاري الكامپ هفدهم به سازمان نظام صنفي رايانه‌اي سپرده شده است.

موضوع برگزاري نمايشگاه الكامپ-كه اصلي‌ترين و پربازديدترين نمايشگاه صنعت فناوري اطلاعات ايران به شمار مي‌رود- مدتي پس از برگزاري دوره دهم آن، به مسئله‌اي مورد بحث و مناقشه تبديل گرديد كه تا مدت‌ها در رسانه‌ها مورد بحث بود.

در طول اين دوره، برگزاري آن با فرازو نشيب مداوم همراه بوده به گونه‌اي كه افت كيفي آن را موجب شده، و از همچنين ديد كارشناسان اين صنعت، فرصت گرانبهايي را از كف دست‌اندركاران خارج كرده است.

سازمان نظام صنفي رايانه‌اي كشور به عنوان مهم‌ترين تشكل صنفي اين حوزه، از سال‌هاي گذشته تلاش داشته كه اجراي نمايشگاه الكامپ را در دست بگيرد، و البته مذاكره اين تشكل با مجموعه‌هاي دولتي، غالبا نتيجه‌اي در برنداشته است.

اما در سال جاري اين سازمان توانست اعتماد دستگاه‌هاي دولتي را جلب نموده و كليد نمايشگاه الكامپ را دريافت كند، ضمن آن كه اجراي آن نيز به نسبت دوره‌هاي چند سال گذشته، قابل توجه‌تر و مثبت‌تر تلقي شد.

با وجود آن كه اجراي الكامپ شانزدهم محموعا موفق ارزيابي مي‌شد، اما با پايان آن، در خصوص سرنوشت دوره بعدي(سال 1390) هيچ تصميمي اعلام نشد. البته قرائن نشان از ادامه مذاكرات سازمان نظام صنفي براي تداوم مديريت اين نمايشگاه داشت.

به گزارش ایتنا، اكنون شنيده‌ها حاكي از آن است كه اين سازمان توانسته موافقت برخي دستگاه‌ها براي اين امر را جلب كند و بدين ترتيب، همچنان مجري بزرگ‌ترين نمايشگاه ICT كشور باقي خواهد ماند.

هر چند اين موضوع هنوز به صورت رسمي از سوي سازمان مزبور اعلام نشده است، اما ادامه مذاكرات براي رسيدن به مراحل اجرايي همچنان ادامه دارد.
کد مطلب: 17169
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم