۱
۰
شنبه ۴ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۴۵

رييس پيشين نوكيا در سامسونگ

ايتنا - مدير كل پيشين نوكيا در ايران به سامسونگ نقل مكان كرده است.

به گزارش ایتنا، شنیده‌های جدید از حضور بیژن خیابانی مدیرکل پیشین نوکیای ایران در مدیریت ارشد شرکت پارس مایکروتل، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش تلفن‌های همراه سامسونگ در ایران، خبر می‌دهد.

به گزارش ایتنا، خیابانی به تازگی در برخی از جلسات شرکت پارس مایکروتل به عنوان نماینده این شرکت حضور یافته است.

خیابانی که در اوایل سال ۱۳۸۸ پس از نزدیک ۵ سال مدیریت دفتر نمایندگی نوکیا در ایران از این دفتر جدا شد، یکی از موسسین شرکت «آواتار مشار»، ارائه کننده راه حل‌هاي کاربردي براي تلفن‌هاي همراه، بود.
خیابانی پس از تاسیس این شرکت به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیرعامل آن انتخاب شد.

پیش از این گزارش‌هایی مبنی بر همکاری شرکت آواتار مشار با شرکت‌های پارس مایکروتل و دفتر نمایندگی سامسونگ در ایران در زمینه تولید برنامه‌های کاربردی و فارسی سازی رابط کاربری گوشی‌های تلفن همراه سامسونگ منتشر شده بود.

گفتنی است ریاست هیئت مدیره شرکت آواتار مشار که شش ماه پس از جدایی خیابانی از نوکیا تاسیس شد، بر عهده حمیدرضا رحمتی، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت پارس مایکروتل است.

هنوز مشخص نیست که خیابانی بطور رسمی در شرکت پارس مایکروتل مشغول بکار گردیده یا حضور وی در این شرکت به دلیل ارتباط وی با رحمتی بوده است.

شنیده‌ها در خصوص حضور خیابانی در شرکت پارس مایکروتل در حالی است که وی در جلسه تودیع خود با روزنامه‌نگاران در بهار ۱۳۸۸ دلیل جدایی خود از نوکیا را تصمیم به راه‌اندازی کسب و کار شخصی اعلام کرد و پیوستن به شرکت‌های رقیب نوکیا را رد کرده و دليل آن را سابقه نزدیک به پنج ساله در بالاترین سطح مدیریتی دفتر تهران متعلق به بزرگ‌ترین تولید کننده تلفن همراه در جهان عنوان نمود و تلویحاً پیوستن به شرکت‌های کوچک‌تر را نوعی تنزل برای خود توصیف کرده بود.
کد مطلب: 16194
نام شما
آدرس ايميل شما


Nokia Lumia 1520
پس تنزلش مبارک باد
شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم