۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۷

خدمات وب آمازون، دسکتاپ مجازی ابری توربوشارژ راه‌اندازی می‌کند

ایتنا - این بسته‌ها کاری می‌کنند که ماشین‌های کند و بی‌ارزش، بتوانند همانند لپ‌تاپ‌های با قدرت بالا کار کنند، ضمن اینکه از نظر اقتصادی، صرفه بسیار بالایی برای صاحبان و سازمان‌ها داشته باشند.
خدمات وب آمازون، دسکتاپ مجازی ابری توربوشارژ راه‌اندازی می‌کند


خدمات وب آمازون، دسکتاپ مجازی ابری جدیدی را راه‌اندازی کرده است که یک ماشین توربوشارژ را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران می‌توانند به کمک این ماشین به اینترنت دسترسی داشته باشند.
بسته ورک اسپیسز پاور، چهار سی.پی.یو مجازی و یک رم 16 گیبی بایتی (هر گیبی بایت تقریباً معادل 1.074 گیگابایت است) و 275 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این بسته برای توسعه دهندگان، تحلیلگران داده و سایر افرادی که برای انجام کارهای خود به محاسبات و حافظه سنگین نیاز دارند، بسیار مناسب است و حتماً مفید واقع خواهد شد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، مطابق اطلاعات اعلام شده در خصوص این خدمات، کاربران باید در هر ماه برای پیاده‌سازی و اجرای یک بسته ورک اسپیسز پاور در منطقه شرق ایالات متحده 78 دلار بپردازند که این مقدار 43 دلار بیشتر از بسته استاندارد است.
در بسته استاندارد، دو سی.پی.یوی مجازی، حافظه چهار گیبی بایتی و 130 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی وجود دارد.

همچنین کاربران در صورتی که نخواهند به طور مرتب از ورک اسپیس استفاده کنند، می‌توانند 19 دلار در هر ماه و 68 سنت به ازای هر ساعت از این سرویس استفاده نمایند. این موضوع بخشی از توسعه مستمر ورک اسپیسز اعلام شده است.
به نظر متخصصین، این محصول محبوب به شرکت‌ها این توانایی را می‌دهد که کارکنانشان را با ماشین‌های مجازی ویندوز که صرفاً در مرکز داده ای.دبلیو.اس وجود دارد، به کار گیرند.


بر طبق جزئیات منتشره، بسته‌های جدید پاور کاری می‌کنند که ماشین‌های کند و بی‌ارزش، بتوانند همانند لپ‌تاپ‌های با قدرت بالا کار کنند، ضمن اینکه از نظر اقتصادی، صرفه بسیار بالایی برای صاحبان و سازمان‌ها داشته باشند.
البته باید این بسته‌ها به فضای ابری اِی.دبلیو.اس متصل باشند تا بتوانند سرعت بالای خود را به نمایش بگذارند.

یکی از مزایای اصلی این ماشین‌ها آن است که دسترسی پنهانی آنها به داده‌های ذخیره شده با ای.دبلیو.اس کم است.
برای مثال، این امکان وجود دارد که استفاده از ورک اسپیس برای انجام تجزیه و تحلیل سریع روی مقادیر زیادی از اطلاعات ذخیره شده در سرویس ذخیره‌سازی ساده ای.دبلیو.اس صورت گیرد چون ماشینی که در مرکز داده آمازون کار می‌کند می‌تواند خیلی سریع‌تر به اطلاعات دسترسی داشته باشد.
 
کد مطلب: 49343
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر