۱
۰
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳

آمریکا از ساخت اسلحه سایبری در روسیه خبر داد

ایتنا- البته بعید نیست که روس‌ها از اسلحه‌های سایبری خود برضد آمریکا استفاده نکنند زیرا به گفته آنان هکرهای روسی به سیستم‌های انرژی آمریکایی نیز علاقه نشان داده‌اند!
آمریکا از ساخت اسلحه سایبری در روسیه خبر داد


مرکز امنیت سایبری دراگوس آمریکا اعلام کرد هکرهایی از روسیه، نوع جدیدی از اسلحه سایبری را طراحی کرده‌اند که در کار شبکه‌های الکترونیکی اختلال ایجاد می‌کند.


به گزارش ایسنا از ریانووستی، این اسلحه سایبری را کارشناسان دراگوس، CrashOverride نامیده‌ و اعلام کرده‌اند که روسیه تا کنون یکبار از آن برای اختلال در کار سیستم‌های انرژی اوکراین در دسامبر سال گذشته میلادی استفاده کرده است.

به ادعای کارشناسان آمریکایی هکرهای روس موفق شده‌اند تقریبا پنج بخش انرژی در کی یف را با این اسلحه سایبری در کنترل بگیرند. با این حال آمریکایی‌ها تاکنون در خصوص ادعای خود دلیل و مدرکی ارائه نکرده‌اند.

در همین حال سرجیو کالتاجیرونه، رئیس مرکز تحقیقاتی دارگوس گفت: این تئوری و سناریوی حمله ۱۰ ساله و چیزی است که قواعد جنگ سایبری را تغییر می دهد.
متخصصین دراگوس بعید نداسته‌اند که روس‌ها از اسلحه‌های سایبری خود برضد آمریکا استفاده نکنند زیرا به گفته آنان هکرهای روسی به سیستم‌های انرژی آمریکایی نیز علاقه نشان داده‌اند!
کد مطلب: 49203
نام شما
آدرس ايميل شما


Russian Federation
"با این حال آمریکایی‌ها تاکنون در خصوص ادعای خود دلیل و مدرکی ارائه نکرده‌اند."
چرا چیزی که تخیلات آمریکایی ها هست رو منتشر می کنید!
خوب من هم میگم آمریکا یک سلاح داره که از اون در آلمان استفاده کرد ولی سند و مدرکی هم ندارم!