۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹

پخش زنده تصاویر فوق دقیق پهپادها بر روی تلویزیون ممکن می‌شود

ایتنا - پهپاد دی.جی.آی با استفاده از دوربین خود می‌تواند تصاویر فوق دقیق 4K تهیه کرده و به صورت مستقیم برای تلویزیون‌های هوشمند ارسال کند.
پخش زنده تصاویر فوق دقیق پهپادها بر روی تلویزیون ممکن می‌شود


شرکت دی.جی.آی از طراحی و عرضه پهپادی خبر داده که مجهز به دوربین و برنامه‌ای سازگار با تلویزیون‌های هوشمند به منظور پخش زنده تصاویر هوایی ضبط شده است.


به گزارش ایتنا از فارس، پهپاد یاد شده با استفاده از دوربین خود می‌تواند تصاویر فوق دقیق 4K تهیه کرده و به صورت مستقیم برای تلویزیون‌های هوشمند ارسال کند.

برنامه نرم‌افزاری این پهپاد با تلویزیون‌های Tizen سامسونگ و اپل.تی.وی سازگاری دارد. شرکت دی.جی.آی که یکی از دو تولید کننده بزرگ پهپاد در جهان محسوب می‌شود مدتی است بر روی عرضه محصولاتی با دوربین‌های قدرتمند متمرکز شده است.

در مقابل گوپرو رقیب اصلی دی.جی.آی قصد دارد دامنه فعالیت‌های خود را به دیگر حوزه‌های تفریح و سرگرمی توسعه دهد و با تولیدکنندگان کنسول‌های بازی مختلف و همین‌طور ال.جی و سامسونگ همکاری کند. ارائه خدماتی برای تفریح و سرگرمی در هواپیماها از جمله دیگر برنامه‌های این شرکت است.

برنامه Smart TV app شرکت دی.جی.آی در فروشگاه‌های آنلاین اپل و سامسونگ در دسترس است و با اندروید ۵.۱ به بالا سازگاری دارد.
کد مطلب: 48995
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است