۰
plusresetminus
شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۸

تبلیغات آزاردهنده ویندوز 10 در مرورگرهای مایکروسافت

ایتنا - مایکروسافت به تازگی از هر روشی استفاده می‌کند تا کاربران را مجبور کند هر چه سریع تر به تازه‌ترین سیستم‌عامل شرکت مایکروسافت مهاجرت کنند.
تبلیغات آزاردهنده ویندوز 10 در مرورگرهای مایکروسافت


شرکت مایکروسافت برای وادار کردن کاربران به مهاجرت به ویندوز ۱۰ از هر روشی استفاده می‌کند و رویکردی بسیار تهاجمی در این زمینه در پیش گرفته است.


به گزارش ایتنا از فارس، مایکروسافت به تازگی آگهی‌هایی را برای کاربران مرورگر Edge به نمایش می‌گذارد و از آنها می‌خواهد هرچه سریع‌تر به تازه‌ترین سیستم‌عامل شرکت مایکروسافت مهاجرت کنند.

گاهی اوقات این آگهی‌ها در قالب تبلیغات دیگری که به کاربران وعده دسترسی به بازی‌ها و فیلم‌های سینمایی رایگان را می‌دهد مخفی می‌شوند و این امر کاربران را بیش از گذشته ناراحت و عصبانی کرده است.

مایکروسافت امیدوار است از این طریق میزان بارگذاری و نصب ویندوز ۱۰ را افزایش دهد، اما ظاهرا این تلاش‌ها نتیجه عکس داشته و بسیاری از کاربران را آزرده خاطر کرده است.

این شرکت چند ماه قبل هم با دستکاری پنجره‌های نمایش‌دهنده پیام نصب ویندوز ۱۰ کاری کرده بود تا درصورت بستن این پنجره‌ها فرایند بارگذاری فایلهای حجیم ویندوز ۱۰ به طور خودکار آغاز شود و پس از اعتراضات کاربران این روند را متوقف کرد.
کد مطلب: 46311
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام