۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷

مزایای هوشمند ابری برای آفیس ۳۶۵

ایتنا- شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا با استفاده از سیستم‌های پردازش ابری نرم‌افزارهای آفیس 365 را با امکاناتی هوشمند و جدید همراه سازد.
مزایای هوشمند ابری برای آفیس ۳۶۵


شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا با استفاده از سیستم‌های پردازش ابری نرم‌افزارهای آفیس ۳۶۵ را با امکاناتی هوشمند و جدید همراه سازد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، تقریبا هر کسی که اخبار مربوط به شرکت مایکروسافت را دنبال کند، می‌داند که این شرکت در طول چند ماه اخیر به‌شدت بر روی سیستم‌های پردازش ابری تمرکز داشته است.

حال جدیدترین خدمات ابری این شرکت به بهبود یکی از بهترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارهای آن اختصاص یافته است و قرار است تا نرم‌افزار آفیس ۳۶۵ به کمک این مزایا با پیشرفتی چشمگیر روبرو گردد.


مزایای مربوط به نرم‌افزار ورد به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند به‌صورت مستقیم از داخل نرم‌افزار یاد شده به موتور جست‌وجوی بینگ دسترسی داشته و بتوانند امکانات مورد نیاز خود را جستجو کنند.

این مزایا برای نرم‌افزار آوت‌لوک به نحوی تنظیم شده است که سیستم مدیریت پست‌های الکترونیکی بر روی آن بسیار سریع‌تر و هوشمندانه‌تر عمل می‌کند و قابلیت‌هایی مانند فیلتر کردن پیام‌ها یا پاسخ دادن به ایمیل‌ها، بسیار ساده‌تر شده‌اند.

این قابلیت‌ها بر روی نرم‌افزار پاور پوینت به نحوی عمل می‌کنند که به گفته مایکروسافت فایل‌های ارائه محتوای این نرم‌افزار خواهند توانست انعطاف‌پذیرتر و جذاب‌تر باشند.
 
کد مطلب: 44469
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای