۰
plusresetminus
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۸

اسنودن: فکر نمی‌کردم پس از افشاگری‌ها زنده بمانم

ایتنا- ادوارد اسنودن به‌تازگی در مصاحبه آنلاین در نمایشگاه کامیک کان به اظهارنظرهای جالبی در مورد افشاگری‌های خود پرداخته و گفته است که انتظار نداشت بتواند نجات پیدا کند.
اسنودن: فکر نمی‌کردم پس از افشاگری‌ها زنده بمانم


ادوارد اسنودن به‌تازگی در مصاحبه آنلاین در نمایشگاه کامیک کان به اظهارنظرهای جالبی در مورد افشاگری‌های خود پرداخته و گفته است که انتظار نداشت بتواند نجات پیدا کند.


به گزارش ایتنا از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، نمایشگاه کامیک کان هرساله میزبان تعدادی از مهم‌ترین محصولات دیجیتالی و رسانه‌ای جهان است و امسال به علت رونمایی از یک فیلم منحصربه‌فرد از روی زندگی ادوارد اسنودن، شاهدی جدید در این نمایشگاه بوده‌ایم.

اسنودن به‌تازگی نسبت به این فیلم عکس‌العمل نشان داده است و نسبتا از آن استقبال به عمل آورده است. او در مصاحبه آنلاین به صحبت در مورد این فیلم و زندگی خود پس از افشاگری‌هایش پرداخته است.

 

از جمله جالب‌ترین نکات اشاره‌ شده توسط اسنودن در این مصاحبه که به‌صورت راه دور انجام می‌شده است این بود که او هیچ‌وقت فکر نمی‌کرده است که از این ماجرا نجات پیدا کند.

او می‌گوید: «اعتراف می‌کنم که پس از رفتن به هنگ‌کنگ دیگر برنامه‌ای در ذهن خود نداشتم و احساس می‌کردم که فراتر از افشای داستان در آن نقطه از جهان چیز دیگری برای من وجود ندارد.»

او در پایان افزود: «من قصد داشتم تا جهان را از حقیقت آگاه کرده و ببینم که عکس‌العمل آن‌ها چگونه خواهد بود. هیچ‌گاه فکر نمی‌کردم که پس‌ازاین ماجرا نجات پیدا کنم.»
 
کد مطلب: 44359
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای