۰
plusresetminus
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۰

نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی

ایتنا - سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی را با شعار "مدیریت کسب و کار و نظارت بر حسن اجرا" برگزار می‌کند.
نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی


سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی را با شعار "مدیریت کسب و کار و نظارت بر حسن اجرا" برگزار می‌کند.


به گزارش ایتنا، این کنگره به همت سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با هدف شناساندن بازاری نو از نسل جدید فناوری‌ها برگزار می‌شود و شامل ارائه مقالات برتر، کارگاه‌های تخصصی و نمایشگاه جانبی مرتبط با حوزه فعالیت‌های سندیکا می‌باشد.

مطابق گزارش ارسالی به ایتنا، دبیرخانه سندیکا از همه مدیران، کارشناسان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران، دانشجویان، شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های بازرگانی فعال، و دیگر علاقه‌مندان حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات(ICT) برای حضور در این کنگره دعوت کرده جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌ها به نشانی اینترنتی www.gps-rfid.com مراجعه نمایند.

یادآوری می‌نماید که سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی به منظور ایجاد یک تشکل تخصصی در زمینه‌های رادیو شناسه(RFID)، کارت هوشمند(Smart Card)، سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی(GIS)، سیستم‌های حمل و نقل هوشمند(ITS)، سیستم‌های ردیابی و کنترل اعم از ناوگان خودرو و اشخاص(GPS, LBS, AVL, Navigation, Tracking) در سال ۱۳۸۹ زیر نظر اتاق بازرگانی ایران تاسیس گردیده است. در حال حاضر ۴۵ شرکت فعال در حوزه‌های یاد شده در سراسر کشور عضو آن هستند و یکی از مهم‌ترین اعضای مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان است.
گفتنی است کنگره مورد اشاره نیز با توجه به مجوز دریافتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه برگزاری همایش، کارگاه و نمایشگاه تخصصی در حوزه فعالیت‌های سندیکا اجرا می‌گردد.

مطابق این گزارش، "نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی" در روزهای دوشنبه ۲۸ و سه‌شنبه ۲۹ دی ماه سال جاری در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی وابسته به سازمان مدیریت صنعتی واقع در خیابان شیخ بهایی جنوبی برگزار خواهد شد.


 
کد مطلب: 40267
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم