۱
۰
plusresetminus
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۵

پروژه دانش بنیانِ "بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی" در کشور راه‌اندازی شد

ایتنا - سامانه ایباما ( بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی) بر پایه آخرین تکنولوژی برنامه‌نویسی و اجرای یک سیستم مدیریت آموزش طراحی و عرضه شده است.
پروژه دانش بنیانِ "بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی" در کشور راه‌اندازی شد


به گزارش پایگاه خبری بنیاد، این سامانه به زبان ساده، بستری را فراهم می سازد تا علاقه‌مندان به یادگیری در کوتاه‌ترین زمان، با کمترین هزینه و از هر کجای دنیا بتوانند از طریق سیستم آموزش مجازی در چند گام ساده به اهداف آموزشی خود دست یابند.

روشن کنید و بیاموزید، در آزمون یا ارزیابی دوره آموزشی شرکت نمایید و در انتها می‌توانید بیش از ۱۷ نوع گواهی آموزشی ملی و بین‌المللی تقاضا نموده و اخذ نمایید.

علاقه‌مندان به ثبت نام و استفاده خدمات ایباما می‌توانند به وب سایت اینترنتی به نشانی www.iranelearn.com مراجعه نمایند و به صورت رایگان نام کاربری و رمز عبور پنل کاربری خود را دریافت نمایند.

سامانه ایباما – بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی بر پایه آخرین تکنولوژی برنامه‌نویسی و اجرای یک سیستم مدیریت آموزش طراحی و عرضه شده است.
دانش فنی این محصول که مبتنی بر ایده و تحقیق و توسعه داخلی در کشور و کاملاً بومی به دست آمده، پس از ارزیابی‌های متعدد از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری موفق به کسب عنوان دانش بنیان گردیده است، تا زمینه ای باشد جهت رشد و شکوفائی هرچه بهتر استفاده از دانش و فناوری اطلاعات در راستای اهداف آموزش در بستر الکترونیک به صورت گسترده و فراگیر.

ایباما علاوه بر خدمات آموزشی درون سازمانی با همکاری برندهای معتبر آموزشی در کشور اقدام به ارائه خدمات آموزشی متمرکز و یکپارچه نموده است به نحوی که تمام آموزشگاه‌ها و اساتید مجرب که امکان تهیه محتوای آموزشی دیجیتال را دارند در این سامانه می‌توانند محتوای آموزشی خود را ارائه نمایند و از تهیه سیستم‌های مدیریت آموزش به شیوه الکترونیکی مشابه خارجی و تحمل هزینه‌های سنگین تهیه، نگهداری و سفارشی‌سازی بستر مورد نظر معاف می‌باشند.

مدیر واحد تحقیق و توسعه پروژه گفت: ایباما از هم اکنون در سراسر کشور در اختیار مجریان آموزش و همچنین داوطلبین استفاده از سیستم‌های نوین آموزشی قرار دارد و هر روز در حال توسعه می‌باشد و در آینده بسیار نزدیک باز هم شاهد نوآوری‌هایی در این سامانه در خصوص اشتغالزایی و سیستم‌های تشویقی شرکت در آموزش‌های ارائه شده به این شیوه خواهیم بود.
 
کد مطلب: 37628
نام شما
آدرس ايميل شما


آی تی من
feedback
Iran, Islamic Republic of
خیلی عالیه - تبریک میگم
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای