۱
۰
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۵

پادرمیانی جهانگرد نتیجه داد، نظام صنفی مجری الکامپ شد

ایتنا - سعیدی نائینی پس از دریافت مسئولیت الکامپ: «خوشبختانه امسال کار صنف به خود صنف سپرده شد.»
پادرمیانی جهانگرد نتیجه داد، نظام صنفی مجری الکامپ شداولین جلسه شورای مشورتی الکامپ بیستم با حضور نمایندگان کمیسیون‌های مختلف سازمان نظام صنفی رایا‌نه‌ای کشور برگزار شد.


به گزارش رسیده به ایتنا از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، در این جلسه که بر جذب مشارکت حداکثری صنف تاکید شد، مقرر شد ناصرعلی سعادت، رییس نصر تهران و سهیل مظلوم در کنار امیرحسین سعیدی نایینی، کاظم آیت‌اللهی و آزاد معروفی در کمیته مسئول برگزاری نمایشگاه الکامپ حضور داشته باشند.

کاظم آیت‌اللهی، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، با اشاره به اینکه الکامپ نمایشگاهی برای تمام صنف است، خواستار مشارکت حداکثری اعضای صنف در این رویداد و جشن ملی فناوری اطلاعات کشور شد.
وی افزود: از تمامی اعضای محترم صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات که امکان همراهی و کمک در این امر مهم را دارند، دعوت می‌کنیم با حضور در شورای مشورتی الکامپ بیستم، به برگزاری هرچه باشکوه‌تر این نمایشگاه کمک کنند، چرا که توان صنف در این نمایشگاه تبلور می‌یابد.

در ادامه این جلسه، از سعیدی نایینی درخواست شد تا مسئولیت اجرای نمایشگاه الکامپ بیستم را بپذیرد که وی هم این مسئولیت را پذیرفت.
سعیدی نایینی سپس با بیان اینکه خوشبختانه امسال کار صنف به خود صنف سپرده شد، گفت: با توجه به محدودیت زمانی تا برگزاری نمایشگاه، باید با همکاری اعضای صنف همه امور اجرایی منسجم و دقیق انجام شود.
وی ضمن تاکید بر برگزاری جلسات شورای مشورتی نمایشگاه به طور مستمر گفت: این شورای مشورتی با همکاری و همفکری سایر اعضای صنف غنی‌تر خواهد شد.

پرویز سبزکار، مدیرکل روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات که به نمایندگی از نصرالله جهانگرد، رییس سازمان فناوری اطلاعات، در این جلسه حضور یافته بود، با بیان اینکه برگزاری الکامپ توسط صنف یکی‌ از دغدغه‌های جهانگرد در طول سالیان گذشته بوده، عنوان کرد: خوشبختانه امروز شاهد هستیم که این امر محقق شده و برگزاری الکامپ به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور محول شده است.

در این جلسه همچنین بر شفافیت در تمامی امور از ابتدا تا پایان فرآیند اجرا، تشکیل دبیرخانه دائمی و تلاش جهت حضور هرچه باشکوه‌تر کل صنعت و دولت در این نمایشگاه تاکید شد.

گفتنی است پیش از این در خصوص برگزاری نمایشگاه الکامپ امسال توسط مجریان سال‌های گذشته مطالبی در رسانه‌ها منتشر شده بود.
  
کد مطلب: 32994
نام شما
آدرس ايميل شما


Iran, Islamic Republic of
بازگشت پدرخوانده ها :)
شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم