۰
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۲۶

كارگاه آموزشي تحليل فرآيندهاي سازماني با رويکرد مکانيزاسيون

کارگاه آموزشي تحليل فرآيندهاي سازماني با رويکرد مکانيزاسيون توسط دوره آموزشي گروه تخصصي تحليل كسب و كار انجمن انفورماتيک ايران برگزار مي‌شود.
 زمان برگزاري اين كارگاه پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه و ۵ اسفند ماه است و اين۳ روز شامل ۲ روز تئوري و يک روز اجراي پروژه است.

گفتني است؛ امروزه با گسترش فرآيندهاي سازماني و افزايش پيچيدگي نيازمندهاي يك سازمان نقش تحليگر فرايندهاي سازماني كه يكي از نقش‌هاي موجود در حوزه تحليل كسب وكار مي‌باشد از اهميت زيادي برخوردار شده و در اين كارگاه آموزشي شركت‌كنندگان با مسووليت‌هاي اين نقش و وظايف و ورودي و خروجِي‌هاي در حين تحليل فرايندهاي يك سازمان بويژه از بعد مكانيزاسيون مطرح است آشنا مي شوند.

هدف از برگزاري اين كارگاه، آموزشي آشنايي كامل شركت‌كنندگان با مفاهيم موجود در تحليل فرايندهاي سازماني مي باشد در اين دوره افراد در نقش تحليلگر فرايند سازماني با فرايندها ورودي و خروجي‌هاي لازم در تحليل فرايندهاي سازماني آشنا شده واز نزديك در قالب اجراي تمرين‌هاي فردي و گروهي مراحل لازم را تجربه كرده و تا مرحله انتقال اطلاعات براي شناخت نيازمندي‌هاي نرم افزاري پيش خواهند رفت.

کد مطلب: 16833
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم