d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - آموزش: ترفند ساده آیفون برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها که احتمالاً از آن بی‌خبر بودید
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۰

آموزش: ترفند ساده آیفون برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها که احتمالاً از آن بی‌خبر بودید

ایتنا - همین ترفند در اپ‌های Notes و Mail قابل انجام است. همچنین می‌توانید این روش را در هر جایی که فیلدی برای افزودن متن وجود دارد امتحان کنید. این روشی فوق‌العاده ساده برای کپی و پیست کردن بدون نیاز به هایلایت کردن دستی فایل تصویری، که ممکن است ناخوشایند باشد، است.
آموزش: ترفند ساده آیفون برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها که احتمالاً از آن بی‌خبر بودید
ارسال عکس‌ها به دوستان یا خانواده راه بسیار خوبی برای اشتراک‌گذاری حاطره‌ها است، و روش معمول انجام این کار از طریق اپ iMessage در آیفون این است که در گالری تصاویرتان جستجو کنید تا تصویر را در خود این اپ پیدا کنید. با این حال، اگر عکس را باز شده در گالری عکس‌هایتان یا جایی دیگر، مثلا در اپ Notes، دارید راهی آسانتر برای این کار وجود دارد. این روش شامل کپی کردن تصویر در کلیپبورد آیفون با استفاده از یک شورتکات ساده و سپس ذخیره کردن مستقیم آن در پیام متنی‌تان است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، این ترفند در تیکتاک معرفی و محبوب شد و برای کاربران آیفون این امکان را فراهم می‌آورد که بلافاصله تصاویر را کپی و پیست کنند. شما می‌توانید نمایشی از این روش را در اکانت یک کاربر در تیک‌تاک در این لینک ببینید. از اینجا بود که این ترفند منحصر به فرد آیفون، که می‌تواند موجب صرفه‌جویی در زمان شما برای آسانتر و لذتبخش‌تر شدن پیامرسانی شود، رواج یافت.
 

روش استفاده از این ترفند
 
کافیست اپ Photos را برای عکسی که می‌خواهید آن را به اشتراک بگذارید باز کنید. سپس، با استفاده از سه انگشت یک حرکت شبیه نیشگون گرفتن سریع به داخل بر روی تصویر انجام دهید. اگر عکس با موفقیت در کلیپبوردتان کپی شده باشد قاعدتاً کلمه Copy را در بالای صفحه نمایش خواهید دید.
 
سپس iMessage و چتی که می‌خواهید عکستان را در آن ارسال کنید را باز می‌کنید. اکنون با لمس فیلد متن منویی ظاهر می‌شود که در آن گزینه Paste را خواهید دید؛ روی آن بزنید، و تصویر به صورت اتوماتیک در پیشنویس پیام پیست خواهد شد.
 
همین ترفند در اپ‌های Notes و Mail قابل انجام است. همچنین می‌توانید این روش را در هر جایی که فیلدی برای افزودن متن وجود دارد امتحان کنید. این روشی فوق‌العاده ساده برای کپی و پیست کردن بدون نیاز به هایلایت کردن دستی فایل تصویری، که ممکن است ناخوشایند باشد، است.
 
کد مطلب: 68466
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام