۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۶

آموزش : چگونه Status واتس‌اپ خود را از دوستان خاص پنهان کنید؟

ایتنا - وضعیت WhatsApp شما (که به‌صورت استوری ظاهر می‌شود) به‌طور پیش‌فرض برای همه افراد موجود در لیست مخاطبین شما قابل‌مشاهده است. بااین‌حال، ممکن است بخواهید وضعیت خود را از دوستان خاصی پنهان کنید. در اینجا نحوه انجام این کار در WhatsApp آورده شده است.
آموزش : چگونه Status واتس‌اپ خود را از دوستان خاص پنهان کنید؟

برخلاف فیس‌بوک، واتس‌اپ به شما اجازه نمی‌دهد به‌روزرسانی‌های وضعیت خاص را به افراد منتخب محدود کنید. بااین‌حال، می‌توانید افرادی را که می‌توانند به‌روزرسانی‌های وضعیت شمارا ببینند محدود کنید.

وضعیت WhatsApp شما (که به‌صورت استوری ظاهر می‌شود) به‌طور پیش‌فرض برای همه افراد موجود در لیست مخاطبین شما قابل‌مشاهده است. بااین‌حال، ممکن است بخواهید وضعیت خود را از دوستان خاصی پنهان کنید. در اینجا نحوه انجام این کار در WhatsApp آورده شده است.

برای شروع، اپلیکیشن WhatsApp را در آیفون یا اندروید خود بازکنید.
روی دکمه «تنظیمات» در پایین سمت چپ آیفون ضربه بزنید. در اندروید، باید روی سه‌نقطه عمودی ضربه بزنید و «Settings» را انتخاب کنید.
 Accountرا انتخاب کنید.
بعد، روی "Privacy" ضربه بزنید.
سپس روی «Status» ضربه بزنید.
گزینه "My Contacts Except" را انتخاب کنید، و سپس باید دوستان خاصی را که می‌خواهید وضعیت آینده WhatsApp خود را از آن‌ها مخفی کنید، انتخاب کنید. می‌توانید پیمایش کنید و مخاطبین را انتخاب کنید یا آن‌ها را با نام جستجو کنید.

پس از انتخاب مخاطبین مربوطه، روی «انجام شد» ضربه بزنید.

اکنون دکمه «وضعیت» را در گوشه پایین سمت چپ انتخاب کنید، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید و یک وضعیت جدید اضافه کنید تا تغییرات جدید را آزمایش کنید.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
 
کد مطلب: 66820
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام