۱
plusresetminus
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۵

آموزش: با گوشی اندروید قدیمی خود چه کارهایی می‌توانم انجام دهم؟

ایتنا- برای خیلی از ما پیش آمده است که گوشی جدیدی می‌خریم و گوشی اندروید قدیمی خود را کنار می‌گذاریم یا به یکی از دوستان خود می‌دهیم. در این مطلب می‌خواهیم یاد بگیریم که با گوشی اندروید خود چه کارهایی می‌توانیم انجام بدهیم.
آموزش: با گوشی اندروید قدیمی خود چه کارهایی می‌توانم انجام دهم؟
تاکنون برای شما هم اتفاق افتاده است که یک گوشی جدید بخرید و گوشی قدیمی اندرویدی خود راکنار بگذارید؟ بعضی از افراد، گوشی قدیمی خود را در اختیار افراد دیگر می‌گذارند. برخی دیگر ترجیح می‌دهند که گوشی خود را بفروشند. در این مطلب تصمیم داریم در کنار هم روش‌های جدیدی را یاد بگیریم تا بتوانیم از گوشی اندرویدی قدیمی خود استفاده بیشتر و بهتری ببریم.
 

گوشی اندروید قدیمی خود را به یک دستگاه بازی تبدیل کنید

 این امکان برای شما وجود دارد که از گوشی خود صرفاً برای بازی استفاده کنید. تمام اپلیکیشن‌های بازی مورد علاقه خود را روی گوشی قدیمی خود نصب کنید و هرگاه فرصت داشتید از گوشی قدیمی خود برای بازی، تفریح و سرگرمی استفاده کنید. اگر صفحه نمایش گوشی شما، کوچک است، می‌توانید از آن استفاده‌های دیگری بکنید؛ زیرا معمولاً بازی کردن با گوشی‌هایی که صفحه نمایش کوچک دارند، جذابیت چندانی ندارد.
 

 

تبدیل گوشی هوشمند قدیمی به کنترل از راه دور

 یکی از کاربردهای جالب برای گوشی‌های هوشمند کوچک، تبدیل آن به کنترل از راه دور است. اگر نمی‌توانید با گوشی خود بازی کنید، اپلیکیشن‌های مربوط به کنترل از راه دور را نصب کنید و از آن‌ها لذت ببرید. می‌توانید از گوشی خود برای دستگاه‌های مختلفی استفاده کنید که از جمله آنها می‌توان به تلویزیون اپل، ایکس باکس وان، تلویزیون‌های مختلف و غیره اشاره کرد.
 

استفاده از گوشی بجای دوربین نظارتی منزل

 در صورتی که گوشی اندروید قدیمی شما، دوربین خوبی دارد، می‌توانید از آن در مغازه یا منزل خود به عنوان دوربین امنیت  استفاده کنید. یک اپلیکیشن دوربین نظارتی نصب کنید. فرض کنید به مسافرت می‌روید، گوشی خود را در منزل بگذارید و اپلیکیشن را فعال کنید. می‌توانید این دوربین را با گوشی جدید خود همگام‌سازی کنید و از آن نهایت لذت را ببرید.
البته باید دقت داشته باشید که گوشی قدیمی خود را به شارژ متصل کنید و آن را در جایی قرار دهید که نقطه کور منزل محسوب شود و از چشم افراد مختلف دور باشد.
 

تبدیل گوشی قدیمی به مانیتور کودک

 افرادی که کودکی در منزل خود دارند، بهتر متوجه می‌شوند که یک گوشی هوشمند برای مانیتور کودک، چقدر ارزش دارد. وقتی صدای گریه یا صدای خاصی از اتاق نوزاد می‌شنوید، گوشی خود را روشن کنید تا ببینید چه وضعیتی بر اتاق کودک حکم‌فرماست. اگر دیدید که دارد گریه می‌کند می‌توانید خیلی سریع به اتاق او بروید. این کار با استفاده از اسکایپ در هر دو گوشی جدید و قدیمی امکان‌پذیر است. کاربران زیادی تاکنون این کار را انجام داده‌اند و نرخ رضایت آنها نسبتاً بالا بوده است.
 
 

استفاده از گوشی هوشمند به عنوان ماوس بی‌سیم

 برای این کار، کافی است اپلیکیشنی مخصوص این کار نصب کنید. به عنوان مثال اپلیکیشن “Remote Mouse” را نصب کنید و از آن لذت ببرید. این اپلیکیشن را با کامپیوتر خود همگام‌سازی کنید. این کار از طریق وای‌فای صورت می‌گیرد.
 

استفاده از گوشی هوشمند قدیمی به عنوان دستگاه پخش موسیقی

 می‌توانید از گوشی هوشمند قدیمی خود فقط برای پخش موسیقی استفاده کنید. کافی است کل حافظه گوشی را خالی کنید و تمام حافظه را پر از آهنگ‌های مورد علاقه خود کنید. گاهی می‌توانید از این گوشی در مهمانی‌ها و جشن‌ها استفاده کنید وآن را به یک اسپیکر باکیفیت وصل کنید و لذت ببرید.
 
همچنین می‌توانید در محیط‌های شلوغ، با یک هندزفری از آهنگ‌هایی که در این گوشی ذخیره کرده‌اید، لذت ببرید.

گوشی‌های هوشمند قدیمی می‌توانند در موارد مختلفی نقش مثبت و موثری داشته باشند. با استفاده از نوآوری و خلاقیت خود می‌توانید هزاران استفاده مفید دیگر از گوشی هوشمند قدیمی خود بکنید.

 
کد مطلب: 58461
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام