d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - مشتریان از اطلاعات نامحدود دمو نرم افزار حسابداری فرداد شگفت زده اند
۰
plusresetminus
يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳

مشتریان از اطلاعات نامحدود دمو نرم افزار حسابداری فرداد شگفت زده اند

امروزه راه حل های نرم افزار حسابداری، امور مالی کسب و کار را قابل اعتماد، قابل استفاده تر و کارآمد تر کرده است. بنابراین در حال حاضر، کسب و کارها بیشتر از همیشه به دنبال انتخاب نرم افزار حسابداری هستند، اما انتخاب نرم افزار حسابداری سازمانی می تواند یک کار سخت و دشوار باشد، مخصوصا اگر تجربه زیادی در آن نداشته باشید. جلسه دمو نرم افزار حسابداری فرداد و ارائه بهترین تجربه به همراه مطرح کردن و پاسخ به سوالات، به مشتریان و کسب و کارهای کوچک و متوسط در یافتن راه حل مناسب نرم افزار حسابداری کمک می کند.
مشتریان از اطلاعات نامحدود دمو نرم افزار حسابداری فرداد شگفت زده اند
با دمو نرم افزار حسابداری فرداد، دقیق انتخاب و سریع رشد کنید

به گزارش واحد فروش و دمو نرم افزار حسابداری فرداد، انجام یک کسب و کار کوچک به اندازه کافی سخت و دارای حسابداری پیچیده است. نرم افزار حسابداری فرداد برای کسب و کار کوچک طراحی شده است و دپارتمان فروش فرداد برای صرفه جویی در وقت شما و گذر از چالش های انتخاب نرم افزار حسابداری، امکان دمو نرم افزار حسابداری را برای کسانی که به فکر تحولات مدیریت مالی کسب و کار خود هستند و می خواهند با صرف حداقل زمان با بیشترین امکانات سیستم حسابداری فرداد آشنا بشوند در نظر گرفته است. کارشناسان فرداد در جلسه دمو نرم افزار حسابداری به خوبی با شناخت نیاز مشتری و ارائه توضیحات کاربردی، مشتری را به درستی نسبت به حوزه فعالیتش، به خرید نرم افزار حسابداری فرداد تشویق می کنند. جلسه دمو نرم افزار حسابداری فرداد به 2 شکل زیر برگزار می شود.
جلسه دمو آنلاین نرم افزار حسابداری فرداد : تمام چیزی که مشتری برای مشاهده دمو آنلاین نرم افزار حسابداری فرداد نیاز دارد یک رایانه با اتصال به اینترنت است که او را قادر می سازد تا از هر نقطه در جلسه آنلاین دمو نرم افزار حسابداری شرکت کند، مثلا می تواند در دفتر خود و از طریق برنامه Any Desk با کارشناسان فروش فرداد جهت اتصال و مشاهده سیستم دمو نرم افزار حسابداری هماهنگ بشود. در جلسه آنلاین دمو حسابداری فرداد مشتری می تواند بدون هیچ محدودیتی به ماژول های برنامه حسابداری فرداد همچون سیستم انبارداری، فروش، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد و ... دسترسی داشته باشد و میزان پاسخگویی امکانات نرم افزار حسابداری فرداد را با توجه به نیازهای مالی کسب و کار خود بسنجد.


 
جلسه حضوری دمو نرم افزار حسابداری فرداد: کارشناسان فرداد برای آن دسته از مشتریانی که تمایل به توضیحات جامع تر از کاربردهای نرم افزار حسابداری فرداد دارند، شرکت در جلسه حضوری دمو نرم افزار حسابداری را پیشنهاد می کنند. معمولاً در جلسه حضوری دمو نرم افزار حسابداری، مدیر مالی و مسئول IT به همراه کارشناسان نصب و پشتیبانی فرداد حضور دارند و تمام امکانات برنامه حسابداری را جز به جز با توجه به نیاز مشتری پاسخ و آدرس می دهند. در واقع به مشتری در جلسه دمو توضیح داده می شود که از طریق کدام یک از راه حل ها و ماژول های نرم افزار حسابداری فرداد می تواند مشکلات و نیازهای کسب و کار خود را پاسخ دهد.
60 ثانیه تا تایید در خواست دمو نرم افزار حسابداری فرداد باقیست

اولین گام دریافت دمو، ثبت نام برای درخواست دمو نرم افزار حسابداری فرداد است. مشتری باید اطلاعات اولیه، نوع فعالیت، شماره تماس و آدرس ایمیل خود را برای مراحل بعدی هماهنگی جلسه دمو نرم افزار حسابداری فرداد و ارتباط با کارشناسان در فرم دمو نرم افزار حسابداری فرداد ثبت کند. کمتر از 1 دقیقه کارشناسان فروش فرداد با شما تماس می گیرند و بعد از ارائه توضیحات اولیه، از شما خواهند پرسید تمایل دارید به چه نحوی در جلسه دمو نرم افزار حسابداری فرداد شرکت کنید؟ و در مرحله بعد روز و ساعت جلسه دمو را با شما فیکس خواهند کرد.
این مقاله توسط واحد دمو نرم افزار حسابداری در شرکت فرداد آماده شده است و شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه برگزاری و تعیین زمان جلسه دمو نرم افزار حسابداری فرداد، از طریق شماره گیری 43027-021 با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.
کد مطلب: 56963
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام