d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - آشنایی با ابزارهای نسل جدید BPM
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۷

آشنایی با ابزارهای نسل جدید BPM

ایتنا - ابزار BPM برای مدتی در حاشیه بوده است، به همین دلیل برای پاسخ به نیازهای نسل جدید نیاز به تکامل دارد.
آشنایی با ابزارهای نسل جدید BPMدر گذشته ابزارهای به کار رفته در مدیریت فرآیند کسب‌وکار (یا همان BPM) به تنهایی مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما امروزه اکثر فرآیندهای کاری با محیط SOA یکپارچه شده‌اند.
دلیل این است که، ابزارهای BPM و SOA در واقع با هم تعریف می‌شوند؛ هرچند که هنوز هم چالش قانع‌ساختن مشتریان برای این ادغام به اندازه کافی پابرجا است.

در حالی که بیش از بیست سال است دنیای کسب و کار ابزار BPM را می‌شناسد، ایجاد کردن این تعریف که ابزارهای BPM و SOA به طور واضح از یکدیگر متفاوت هستند، چالش بزرگی است.

ابزار BPM برای مدتی در حاشیه بوده است، به همین دلیل برای پاسخ به نیازهای نسل جدید نیاز به تکامل دارد.

بنابراین، بسیاری از کارشناسان مدیریت، توسعه نسل جدیدی از ابزارهای BPM را آغاز کرده‌اند که به تمامی فرآیندهای کسب و کار موجود و حتی فراتر از آن پاسخ‌گو باشد.

توسعه این ابزارهای جدید BPM مشکلات و نواقص موجود در نسخه های قدیمی ابزار BPM را که کاربران با آن مواجه بودند، برطرف کرده است.
در حال حاضر توسعه ‌دهندگان محصول در حال یادگیری درمورد آنچه که واقعا کار می‌کند و آنچه که نسل جدید ابزارهای BPM نباید شاملش شود هستند.

در حالی که ابزارهای قدیمی BPM همچون مدل‌هایی برای محصولات هوش تجاری به کار گرفته می‌شدند و همچنین در محصولات متفاوت توانایی نمایش خوبی داشته‌اند اما قابلیت اجرای چند نوع فرآیند مختلف را به صورت مستقیم نداشتند و محصولات جدید قادر به انجام این کار هستند.


منبع: پایگاه دانش BPM رایورز
کد مطلب: 43265
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير