۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۱
برای مشترکان تهرانی؛

ارسال پیامک تلفن ثابت از ۳ روش ممکن شد

ایتنا- بالاخره مشترکان تهرانی می‌توانند از طریق تلفن ثابت پیامک ارسال کنند.
ارسال پیامک تلفن ثابت از ۳ روش ممکن شد


شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد: ارسال پیام کوتاه تلفن ثابت برای مشترکان این استان از ۳ روش امکان‌پذیر شده است.


به گزارش ایتنا از مهر، مشترکان شرکت مخابرات استان تهران برای ارسال پیامک از تلفن ثابت می‌توانند از سه روش استفاده کنند؛ روش اول به ارسال پیامک به واسطه تلفن‌های رومیزی مخصوص بدون هیچ گونه هزینه اولیه و یا ثبت نام انجام می‌شود و مشترکان می‌توانند تنها با خرید گوشی‌هایی که قابلیت ارسال پیامک را دارند از این سرویس استفاده کنند.

در این روش مشترکان باید برای ارسال پیام از شبکه تلفن ثابت، ابتدا وارد منوی دستگاه تلفن خود شده و شماره ۹۷۱۷۰۰۰ را در قسمت sms center در هر دو قسمت Deliver و Sumbit وارد کنند.

در روش دوم با دانلود نرم افزار ارسال پیامک تلفن ثابت (پیاثا) با استفاده از sms اینترنتی تلفن ثابت، مشترکان این امکان را خواهند داشت تا با شماره تلفن ثابت خود از طریق اینترنت به مشترکان تلفن همراه و یا تلفن ثابت پیام کوتاه ارسال کنند که در این سرویس شماره فرستنده پیامک، همان شماره تلفن ثابت مشترک بوده و حتی مشترکان می توانند پاسخ پیام خود را از خطوط مورد نظر دریافت کنند.

همچنین در روش سوم که برای آن عنوان «آسانک» در نظر گرفته شده نیز مشترک می‌تواند با استفاده از اینترنت پرسرعت نسبت به ارسال پیامک مورد نظر خود به صورت غیرانبوه (کمتر از ۱۰۰ پیامک در روز) و انبوه (حداکثر تا ۱۵۰ هزار پیامک در روز) اقدام کنند.

متقاضیان استفاده از این سرویس با ورود به سایت www.asanak.ir می‌توانند با ثبت نام نسبت به دریافت پنل از این روش، اقدام به ارسال پیامک کنند.
کد مطلب: 37386
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام