۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۹

سه روش کم‌هزینه در میزبانی وب

ایتنا - شما می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کمتر از مقداری که شرکت‌ها یکباره می‌پردازند یک دامنه میزبانی فوق‌العاده داشته باشید. به شرط آنکه میزبان مجازی مناسبی انتخاب کنید.


مرواهاست - اگر برای کاستن از هزینه‌های میزبانی وب به فکر یک میزبان مجازی هستید طی یک استفاده طولانی مدت به مزایای بیشتر آن پی خواهید برد. امروزه میزبان‌های ارزان قیمت وب به آسانی در دسترس هستند زیرا در حوزه میزبانی وب سایت‌ها رقابت بسیار شدید است. شما می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کمتر از مقداری که شرکت‌ها یکباره می‌پردازند یک دامنه میزبانی فوق‌العاده داشته باشید. به شرط آنکه میزبان مجازی مناسبی انتخاب کنید، کار کردن با میزبان‌های کم هزینه هم امتیازات فراوانی در پی دارد. در ادامه در مورد سه امتیاز مشخص میزبان‌های ارزان قیمت وب بحث خواهیم کرد.
این امتیازات و سایر مزایا می توانند دلایل موثقی برای جست‌وجوی گزینه‌های قابل اطمینان اما ارزان قیمت باشند. بهتر است از همین امروز در مورد میزبان‌های کم هزینه فکر کنید!

۱. صرفه‌جويي برای اکنون و آینده
در مقایسه میزبان‌های کم هزینه با سایر میزبان‌ها باید به نوع پرداخت‌های میزبان مجازی خود بسیار دقت کنید. باید تعرفه‌های آنها را براساس تمایل خود به پرداخت ماهانه، سالانه یا چند ساله بررسی نمایید. بنابراین، شما به میزبانی نیاز خواهید داشت که علاوه بر قابل اطمینان بودن، مقرون به صرفه نیز باشد. امتیاز بهره‌گیری از یک میزبان به صرفه این است که در یک دوره زمانی طولانی می‌توانید بطور ماهانه یا سالانه ذخیره هزینه داشته باشید
در صورتی که یک شرکت ۹.۹۵ دلار در هر ماه برای میزبانی وب هزینه کند و هزینه ماهانه یک میزبان مجازی با همان مشخصات ۶.۹۵ دلار باشد در این صورت شما با انتخاب یک میزبان ارزان قیمت وب، ۳ دلار در هر ماه ذخیره کرده‌اید. در طول یکسال این میزان ۳۶ دلار و در عرض پنج سال ۱۸۰ دلار خواهد بود. هرچند که این مبلغ به نظر زیاد نمی‌رسد اما از دیدگاه کسب و کار هرگونه تلاشی برای صرفه‌جویی مالی بسیار ارزشمند است. حتی اگر شما به چیزی فراتر از یک میزبان ابتدایی وب نیاز داشته باشید می‌توانید مبلغ بیشتری ذخیره نمایید.

۲. کاهش هزینه‌های بالاسری با میزبان‌های ارزان قیمت
آیا در هیچ جای دیگری جز اینترنت قادر هستید که یک فروشگاه با درآمد چند دلار در ماه باز کنید؟ اگر یک فروشگاه بزرگ در مرکز شهر باز کنید باید متحمل هزینه‌هایی مانند اجاره، آب ، برق و تعمیرات و غیره بشوید.
بواسطه میزبانی ارزان قیمت وب شما قادر خواهید بود فروشگاهی با درآمد ماهانه چند دلار باز کنید و در هر زمان که مایل باشید، بدون پرداخت هرگونه هزینه اضافی، به صفحات و محتوای آن اضافه کنید. این کمترین هزینه بالاسری با بیشترین پتانسیل امتیاز است که می‌توان در اختیار داشت. علاوه بر این، استفاده از مشخصه‌هایی مانند PHP و MYSQL جهت پایگاه داده‌ها می‌تواند تا حد زیادی در صورتحساب ماهانه شما تاثیرگذار باشد.

۳. منافع خرده فروشی میزبانی
صرف نظر از اینکه صاحب چه نوع کسب و کاری باشید می توانید از منافع میزبانی به صورت خرده‌فروشی بهره‌مند شوید. خرده فروشی میزبانی وب شما را قادر می‌سازد تا پکیج‌های میزبانی ارزان قیمت وب را به مشتری‌ها بفروشید. شما می‌توانید تمام انواع میزبانی را به فروش برسانید اما سعی کنید تبلیغات خود را به مسیر دستیابی به مشتریهای هدف متمرکز کنید برای مثال اگر مالک یک فروشگاه عمده فروش آبنبات هستید می توانید خود را خرده فروش آبنبات به مشتری ها معرفی کنید تا آنها بتوانند از طریق وب سایت شما، وب سایت آبنبات خودشان را ایجاد کنند. البته آنها می توانند از سایت شما، میزبانی ارزان قیمت وب را انتخاب کنند و هر ماه از راه میزبانی درآمد داشته باشند! علاوه بر این، شما می‌توانید با ارائه قالبهای طراحی شده وب، امکان بروزرسانی و اجرای سریعتر کار را برایشان فراهم آورید و این امکانات نامحدودند.
این امتیازات و سایر مزایا می توانند دلایل موثقی برای جستجوی گزینه‌های قابل اطمینان اما ارزان قیمت باشند. بهتر است از همین امروز کار را با میزبان‌های کم هزینه آغاز کنید! 

-----------------------------------------------------------------
درباره نویسنده:
کریس رابرتسون مولف و نویسنده و مهندس شرکت Majon International است. موژان یکی از بنام ترین شرکتهای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی در دنیاست.
کد مطلب: 23572
نام شما
آدرس ايميل شما