۰
plusresetminus
چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲
آمازون رونمایی کرد:

کارایی‌های جالب ربات Arstro

ایتنا - شرکت آمازون روز گذشته در رویداد پاییزی آمازون در سال ٢٠٢١ از محصولات ویژه خود رونمایی کرد که در این میان ربات «Arstro»، یکی از شگفتی‌های مراسم سخت‌افزاری این شرکت بود.
کارایی‌های جالب ربات Arstro

 شرکت آمازون روز گذشته در رویداد پاییزی آمازون در سال ٢٠٢١ از محصولات ویژه خود رونمایی کرد که در این میان ربات «Arstro»، یکی از شگفتی‌های مراسم سخت افزاری این شرکت بود.

به گزارش ایتنا از فارس، جذاب‌ترین محصول شرکت آمازون که روز گذشته رونمایی شد، ربات «Arstro» بود؛  این ربات، در واقع یک نمایشگر «Echo Show» است که با بدنی رباتیک ترکیب شده است.

کاربران می‌توانند Astro را صدا کنند تا به اتاق آنها بیاید و از آن سؤال کنند. همچنین این ربات می‌تواند هنگامی که  افراد دور از خانه هستند، برای حفظ امنیت در خانه بگردد. از دوربین Astro می‌توان برای کارهای زیادی استفاده کرد. به عنوان مثال، افراد قادر خواهند بود تا به وسیله آن، وضعیت اجاق‌گاز و خاموش یا روشن بودن آن را بررسی کنند.
 


ربات یک هزار و ۴۵۰ دلاری شرکت آمازون می‌تواند به طور خودکار در اطراف خانه و جهت بررسی مناطق خاصی حرکت کند، از طریق برنامه Astro نمای زنده‌ای از اتاق‌ها را نشان دهد یا در صورت تشخیص یک فرد ناشناس هشدار ارسال کند.

به گفته آمازون، Astro از چشمان دیجیتالی خود روی صفحه چرخان، حرکات بدن و لحن رسا برای برقراری ارتباط استفاده می‌کند.
کد مطلب: 66269
برچسب ها: ربات Arstro آمازون
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير