۰
plusresetminus
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۷

استخدام برنامه نویس اندروید و رموز موفقیت در مصاحبه استخدامی

ایتنا - اگر قصد دارید راه خود را برای رسیدن به یک موقعیت شغلی مثل استخدام برنامه نویس اندروید ادامه دهید، باید بدانید که بهتر است خیلی چیزها را در خود بررسی کنید! یکی از سخت ترین و البته پر درآمدترین شغل ها که در میان فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر علاقمندان زیادی دارد، برنامه نویسی است. خیلی از این افراد وقت زیادی را صرف کدنویسی می کنند و در آخر فقط تعداد کمی راه خود را ادامه می دهند و بقیه به دلیل اندک صبر و تحمل، به سراغ شغل های دیگر می روند.
استخدام برنامه نویس اندروید و رموز موفقیت در مصاحبه استخدامی
به گزارش ایتنا به نقل از واحد برنامه نویسی و استخدام برنامه نویس اندروید آرین سیستم ، خیلی از افراد قبل از ورود به دنیای پر هیجان برنامه نویسی و اقدام به استخدام برنامه نویس موبایل در یک شرکت حرفه ای، سوالات زیادی از خود می پرسند که یادگیری کدام زبان برنامه نویسی بهتر خواهد بود؟ برای پذیرفته شدن در مصاحبه استخدام برنامه نویس اندروید باید چه ویژگی هایی داشت؟ و ... در ادامه به 3 ویژگی که که هر متقاضی استخدام برنامه نویس موبایل باید به آن توجه کند اشاره خواهیم کرد.
به خوبی مذاکره کند: در زمان تحویل پروژه برنامه نویسی متقاضی استخدام برنامه نویس اندروید باید بتواند درباره موضوعات فنی و تحلیل نرم افزار، در سطح دانش دست اندرکاران پروژه صحبت کند.

اخلاق حرفه ای داشته باشد: شرکت­هایی که اقدام به آگهی استخدام برنامه نویس اندروید می کنند، علاوه بر اینکه نیاز دارند با یک برنامه نویس با تجربه همکاری کنند، اخلاق خوب و داشتن روحیه همکاری با توجه به جایگاه افراد سازمانی را در الویت­های استخدام برنامه نویس اندروید قرار می دهند.

به موقع تصمیم گیری کند: در آینده پروژه برنامه نویسی عوامل زیادی تاثیرگذار است. تصمیم گیری به موقع برنامه نویس یکی از آن عوامل کلیدی است که از شخص علاقمند به استخدام برنامه نویس اندروید انتظار می رود بتواند با تحلیل نیازمندی و امکانات موجود یک تصمیم به موقع و فنی بگیرد.
 
استخدام برنامه نویس اندروید - استخدام برنامه نویس موبایل | <a href='http://www.itna.ir' target='_blank'>ایتنا</a>
با موفقیت در استخدام برنامه نویس اندروید شما چه وظایفی خواهید داشت؟
برنامه نویسی بیشتر از اینکه یک هنر درکسب و کار باشد، یک راه حل برای توصیف و حل مسائل به کمک نوشتن
کد است. بنابراین اینکه داوطلب استخدام برنامه نویس اندروید توانایی کار گروهی برای درک مساله و ارائه راه حل با تسلط به مفاهیم پایه، زبان و محیط برنامه نویسی داشته باشد، انجام وظایف را می تواند برای شخص بعد از پذیرفته شدن در مصاحبه استخدام برنامه نویس اندروید راحت تر کند. شخصی که خواستار استخدام برنامه نویس موبایل است باید بداند که وظایفی همچون موارد زیر می تواند تاثیر بسزایی در ارتقاء جایگاه شغلی و حقوق او داشته باشد.

- نوشتن، تست و بر طرف کردن اشکالات برنامه موبایل تولید شده
- بررسی و استفاده از فن آوری­های جدید در نوشتن کد برنامه اندروید
- گزارش گیری مستمر از عملکرد سیستم و طراحی برنامه بر اساس نیازمندی و توسعه پروژه
همکاری با کارشناس شبکه و گرافیست برای ایجاد تسهیلات مورد نظر و زیباسازی ظاهری سیستم و ...

این مقاله توسط واحد منابع انسانی و برنامه نویسی در جهت استخدام برنامه نویس موبایل آرین سیستم آماده شده است و شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط استخدام برنامه نویس اندروید می‌توانید به وب‌سایت شرکت آرین سیستم مراجعه و با کارشناسان منابع انسانی آرین سیستم در ارتباط باشید.
کد مطلب: 52308
نام شما
آدرس ايميل شما