درخواست تبليغات در سايتتبلیغات اینترنتی، لازمه موفقیت کسب و کار شما
با گسترش اینترنت و افزایش شمار کاربران آنلاین، اکنون موفقیت در هر کسب و کاری به معرفی و تبلیغات آن در فضای اینترنت وابسته شده است.
از سوی دیگر، تبلیغات در محیط اینترنت، علاوه بر گسترش دایره نفوذ و افزایش تصاعدی مشاهده آن توسط کاربران در سراسر جهان، از نظر اقتصادی نیز کاملا به‌صرفه‌تر است، ضمن اینکه همه رقبا به حضور در این عرصه متمایل شده‌اند و دیگر نمی‌توان به آن بی‌اعتنایی نمود.

سایت ایتنا به عنوان یکی از اولین پایگاه‌های فارسی‌زبان فعال در عرصه دانش و فناوری در فضای مجازی، و با بیش از پانزده سال فعالیت در این عرصه، همواره از بهترین گزینه‌ها برای معرفی کسب و کارها بوده و شرکت‌ها، سازمان‌ها، مجموعه‌های بزرگ و کوچک، همیشه حضوری فعال و اثربخش در آن داشته و دارند.

تبلیغات در ایتنا عمدتا به دو صورت انجام می‌گیرد:
  ■ تبلیغات بنری - با توجه به جایگاه مورد نظر خود و با هماهنگی با دفتر ایتنا، می‌توانید از تعرفه‌های تبلیغات بنری در سایت مطلع گردید.
  ■ رپرتاژ آگهی - شما هم همانند ده‌ها شرکت می‌توانید گزارش، معرفی و یا محتوای تبلیغاتی خود را به ایتنا ارسال نمایید تا به صورت رپرتاژ آگهی یا رپرتاژ خبری منتشر گردد.


جهت کسب اطلاع از تعرفه‌ها، جایگاه‌های موجود، و نیز سفارش تبلیغات، لطفا با نشانی الکترونیک info-(@)-itna.ir و یا itnanews-(@)-gmail.com و نیز با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید:
88724761
88481921