۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۶ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

اپراتورهای موبایل آمریکایی زیر ذره‌بین کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا

ایتنا - کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا درباره پیروی اپراتورهای موبایل از قوانین مربوط به نحوه اشتراک گذاری داده‌های مکانی کاربران تحقیق می‌کند.
اپراتورهای موبایل آمریکایی زیر ذره‌بین کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا


کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا درباره پیروی اپراتورهای موبایل از قوانینی تحقیق می کند که این موسسات را ملزم می کند شیوه های استفاده و به اشتراک گذاری داده های موقعیت مکانی کاربران را اعلام کنند.

به گزارش ایتنا از مهر، جسیکا روزن ورسل رییس کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا در این باره می گوید: این اطلاعات و داده های موقعیت مکانی جغرافیایی بسیار حساس هستند. این داده ها نشان می دهد کاربران در چه مکانی بوده اند و هویت آنها را نشان می دهد. به همین دلیل کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا گام هایی را اتخاذ می کند تا تضمین شود از این داده ها محافظت شود.

روزن ورسل در جولای از ۱۵ اپراتور موبایل برتر از جمله ورایزون، AT&T، تی موبایل، کامکست، Fi متعلق به گوگل و چارتر کامونیکیشن خواسته اطلاعاتی درباره سیاست ها و عملکردهای نگهداری این داده ها را ارائه کنند. آژانس فدرال مذکور روز پنج شنبه این داده ها را منتشر و از سوی دیگر ثبت شکایت کاربران در وب سایت خود را ساده تر کرد.

کمیسیون فدرال ارتباطات در فوریه ۲۰۲۰ میلادی پیشنهاد کرد ۴ اپراتور موبایل بزرگ آمریکا بیش از ۲۰۰ میلیون دلار غرامت برای ناتوانی در محافظت از داده های موقعیت مکانی کاربران بپردازند.
این موضوع در ماه‌های اخیر توجهات را به خود جلب کرده است.
کد مطلب: 69567
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
دقیقا مثل اپراتورهای ما!!!!! یک آپ داخلی نصب کردم ، چهل و هشت ساعته که کد احراز هویت بعد از چند ساعت پیامک میشه ، پیامک های رمز یکبار مصرف هم همینطوره ، با هر که هم تماس گرفتم فقط میگن یا مشکل گوشی خودته و یا اینکه بزودی برطرف میشه !!! نه آنتن دهی خوبی دارن و نه خدمات درست و حسابی ، حالا آبونمان ماهیانه را بابت چه می گیرند ؟ انگاری آبونمان شده همان حق و حساب قلدرهای محله های قدیم ، اول نقد اپراتورهای خودمان را بنویسید که سالهاست کاربران انواع و اقسام گله و شکایت دارند و هیچکس هم جوابگو نیست ، بعداً به دیگران بپردازید
تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير