۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۴

قابلیت پنهان کردن وضعیت آنلاین به واتس‌اپ افزوده شد

ایتنا - ​​​​​​​واتس‌اپ در حال توسعه قابلیتی است که به کاربران امکان می‌دهد وضعیت آنلاین خود را پنهان کنند، ویژگی که از مدت‌ها قبل در بسیاری از برنامه‌های رقیب وجود داشته است.
قابلیت پنهان کردن وضعیت آنلاین به واتس‌اپ افزوده شد

دیروز تصویری از تنظیمات حریم خصوصی جدید واتس‌اپ به اشتراک گذاشته شد که بر اساس آن هر کاربر خود تصمیم می‌گیرد به چه کسی اجازه دهد از آنلاین بودن وی مطلع شود. این ویژگی تکمیل کننده ترفندهای اخیر واتس‌اپ در قابلیت Last Seen این اپلیکیشن است.

به گزارش ایتنا از مهر، پس از انتشار نسخه آزمایشی خدمات تازه واتس‌اپ در ماه آوریل، این شرکت به‌روز رسانی را منتشر کرد که حاوی بخش تنظیمات «مخاطبین من به جز…» بود و کنترل دقیق‌تر افرادی که می‌توانند آخرین زمان حضور هر فرد در واتس‌اپ را می‌بینند ممکن کند.

مشکل وضعیت آخرین بازدید واتس‌اپ در حال حاضر این است که به مخاطبان امکان می‌دهد تا متوجه شوند آیا پیام‌شان را دیده‌اید یا نه، حتی اگر تنظیمات مربوط به مشاهده پیام‌ها را غیرفعال کرده باشید.

ویژگی جدید وضعیت آنلاین به شما امکان می‌دهد همان افرادی را محدود کنید که نمی‌خواهید وضعیت آخرین بازدید شما را ببینند.

تعجب‌آور است که زمان زیادی طول کشید تا واتس‌اپ چنین ویژگی را برای حفظ حریم خصوصی افراد فعال کند، اما اکنون که این خدمات در دسترس قرار می‌گیرد، به طور قطع بسیاری از کاربران از آن استقبال می‌کنند.
کد مطلب: 69007
برچسب ها: واتس‌اپ
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر