۰
plusresetminus
پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

استفاده از آواتار در تماس‌های ویدئویی واتس‌اپ ممکن می‌شود

ایتنا - ​​​​​​​واتس‌اپ سرگرم ساخت آواتارهای سفارشی است که به کاربران این پیام رسان امکان می‌دهد در هنگام تماسهای ویدیویی، از آنها استفاده کنند.
استفاده از آواتار در تماس‌های ویدئویی واتس‌اپ ممکن می‌شود


واتس‌اپ به تدریج در حال گسترش امکانات ایموجی در این سرویس پیام رسان است. هر چند که از اپلیکیشن‌های پیام رسان دیگر که استیکر ایموجی و ایموجی متحرک عرضه می‌کنند در این زمینه عقب است، اما بی‌وقفه در حال پیشرفت است.

به گزارش ایتنا از ایسنا،  وب سایت WABetaInfo اسکرین شاتی را منتشر کرده که نشان می‌دهد واتس‌اپ قصد دارد به کاربران اجازه می دهد در هنگام تماسهای ویدیویی، از آواتار سفارشی استفاده کنند. یعنی افراد به جای این که خود یا عکس پروفایلشان در معرض دید مستقیم دوربین قرار بگیرند، قادر خواهند بود از آواتار استفاده کنند. این قابلیت، از مارس در دست توسعه است.

اسکرین شات منتشر شده از سوی این وب سایت درباره خود آواتارها اطلاعات زیادی ندارد و تنها نشان می‌دهد کاربران با زدن یک دکمه، آواتار خود را فعال می‌کنند.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، خواه از نظر حریم خصوصی در نظر بگیریم یا این که به عنوان راهی برای ابراز خود، آواتارهای مبتنی بر ایموجیهای متحرک، قطعا بهبودی در تجربه تماسهای ویدیویی واتس‌اپ محسوب می‌شود. بزرگترین سوال این است که آیا طراحان، برای این آواتارها طراحی دو بعدی را انتخاب خواهند کرد یا سه بعدی. احتمالا نخستین آواتارهایی که عرضه می‌شود، گزینه‌های محدود و امکان سفارشی سازی محدودی خواهند داشت. هنوز زمان عرضه این آواتارها معلوم نیست.
کد مطلب: 68985
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر