۰
plusresetminus
يکشنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹
نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، چهارباغ و نظراباد:

افزایش قیمت اینترنت مشکلات جدی برای کف جامعه ایجاد می کند

ایتنا - عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها: افزایش قیمت اینترنت مشکلات جدی برای مردم به ویژه برای جوانان و جامعه فرهیخته برای انجام تحقیقات و پژوهش ایجاد خواهد کرد.
افزایش قیمت اینترنت مشکلات جدی برای کف جامعه ایجاد می کند

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: افزایش قیمت اینترنت مشکلات جدی برای مردم به ویژه برای جوانان و جامعه فرهیخته به منظور انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی ایجاد خواهد کرد.

علی حدادی با انتقاد از افزایش قیمت اینترنت و کاهش کیفیت آن، بیان کرد: آنچه که امروز حائز اهمیت است دسترسی به اینترنت برای عموم مردم به ویژه برای دانشجویان و پژوهشگران است. توسعه و گسترش پهنای اینترنت و ارتقای کیفیت آن یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. اما افزایش قیمت اینترنت با وجود مشکلات معیشتی که مردم با آن مواجه هستند، کار درستی نیست. باید نگاه ما در این حوزه جامع بوده و اقشار مختلف جامعه به ویژه دانشجویان، پژوهشگران، فرهیختگان و سایر قشرها را در نظر بگیریم.

نگاه ما باید به کف جامعه باشد
وی در ادامه اظهار کرد: همان طوری که در شرایط فعلی باید جلوی افزایش قیمت تمام کالاها ایستاد، افزایش قیمت اینترنت نیز قابل قبول نیست. باید مشکلات کف جامعه را دید. افزایش قیمت اینترنت مشکلات جدی برای مردم به ویژه برای جوانان و جامعه فرهیخته برای انجام تحقیقات و پژوهش ایجاد خواهد کرد.

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، چهارباغ و نظراباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نه تنها نباید قیمت اینترنت افزایش یابد، بلکه باید پوشش گسترده آن در سطح کشور با کیفیت مطلوب را رقم بزنیم. امروز در روستاهای مختلف کشور با مشکل دسترسی به پهنای باند اینترنت مواجه هستیم. انتظار می رود وزارت ارتباطات نگاه جامعی در جهت ارتقای کیفیت و توسعه پوشش اینترنت داشته باشد نه اینکه سیاست های افزایش قیمت را دنبال کند.
کد مطلب: 68322
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر