۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

آموزش ارتباط سانترال پاناسونیک با ایزابل

مهم ترین هدف مجموعه پی بی ایکس شاپ از استفاده سرور ایزابل در کنار سانترال های پاناسونیک، بهره گیری از قابلیت های بی نهایت و رایگان این سرور غیر تجاری است.
آموزش ارتباط سانترال پاناسونیک با ایزابل
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------مجموعه معتبر پی بی ایکس شاپ به منظور یکپارچه سازی سانترال های پاناسونیک با سیپ سرورهای ایزابل، اقدام به تهیه و تدوین پکیج آموزشی به نام آموزش ارتباط سانترال پاناسونیک با ایزابل نموده است. هدف از طراحی و ارائه ی چنین پکیجی این است که تمام کاربران این حوزه، بتوانند در کنار سانترال های پاناسونیک از سرورهای ایزابل نیز استفاده کنند.
در واقع این پکیج آموزشی به کاربران نشان می دهد که چگونه می توان، بدون کوچک ترین تغییری در زیرساخت های تلفن و یا حتی تلفن های سازمان ها از تمام قابلیت های سیپ سرور ایزابل استفاده نمود. علاوه بر این، تمام کاربران با این آموزش می توانند از قابلیت های بی نهایت و رایگان سرورهای غیر تجاری مانند ایزابل یا الستیکس بهره ببرید. 

به طور خلاصه، پکیج آموزش ارتباط سانترال پاناسونیک با ایزابل شامل ویژگی هایی همچون، داشتن بیش از 200 دقیقه ویدیوی آموزشی، چگونگی نصب سیپ سرور ایزابل بر روی ماشین مجازی، آموزش ارتباط داخلی های دو مرکز تلفن، چگونگی دسترسی به خطوط شهری با استفاده از داخلی های سانترال پاناسونیک، نحوه دسترسی به خطوط شهری مرکز تلفن پاناسونیک با استفاده از داخلی های سرور ایزابل و نحوه ی اجرای پروتکل سیپ سرور ایزابل بر روی مراکز تلفن پاناسونیک سری TDEو NS می باشد.
مهم ترین ویژگی این پکیج آموزشی این است که حاصل سال ها فعالیت تجربی و دانش فنی تیم حرفه ای پی بی ایکس شاپ در پروژه های مختلف سازمانی و اداری است. به همین دلیل تمام مشکلات احتمالی که امکان دارد کاربران در حین انجام پروژه با آن مواجه شوند در این پکیج، بررسی و راهکارهای آن توضیح داده شده است.
حال اگر تمایل دارید اطلاعات خود را در مورد پکیج آموزش ارتباط سانترال پاناسونیک با ایزابل افزایش دهید می توانید با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.


آشنایی با چکیده محتوای پکیج آموزش ارتباط سانترال پاناسونیک با ایزابل
   - نحوه نصب ایزابل: یکی از مهم ترین قسمت های این پکیج آموزشی، نحوه نصب سیپ سرور ایزابل بر روی ماشین مجازی است.
   - چگونگی یکپارچه سازی کامل مرکز تلفن پاناسونیک با سیپ سرور ایزابل: در این قسمت پکیج آموزشی، نحوه ی مرتبط شدن با خطوط داخلی و چگونگی دسترسی به خطوط شهری هر مرکز توسط مرکز مقابل، آموزش داده می شود.
   - نحوه ارتباط خطوط شهری به سپ سرور ایزابل: برای اتصال خطوط شهری به این سیپ سرور، نحوه ی نصب گیت وی گرند استریم و برنامه ریزی کامل آن آموزش داده می شود.
   - بررسی قابلیت های سرور ایزابل: در این قسمت پکیج آموزشی، قابلیت های بی نهایت این سیپ سرور اعم از گزارش گیری، IVR، ضبط مکالمات و … معرفی و چگونگی استفاده از آن ها آموزش داده می شود.
   - آپدیت همیشگی و رایگان: در این ﺁپدیت ها، بخش های جدیدی به فایل های قبلی این پکیج، اضافه می شود.
   - برخورداری از پشتیبانی ویژه: یکی از مهم ترین قسمت های این پکیج، داشتن پشتیبانی ویژه و خدمات آنلاین است.

 


شرح محتوای پکیج آموزش ارتباط سانترال پاناسونیک با ایزابل
یکی از مهم ترین شاخصه های این پکیج آموزشی که توسط مجموعه معتبر پی بی ایکس شاپ، طراحی و فیلمبرداری شده است عملی و کاربردی بودن آن است. در این پکیج، نحوه ی ارتباط سانترال های پاناسونیک سری  TDE یا NS با سیپ سرورهای ایزابل یا الستیکس آموزش داده می شود که در نهایت، سبب ایجاد یک مرکز یکپارچه با قابلیت های بی نهایت می شود.
ابتدایی ترین مبحث آموزشی این پکیج، نحوه نصب پروتکل سیپ یا همان سیپ ترانک بر روی ماشین مجازی است تا افرادی که اطلاعات چندانی از نحوه ی نصب این سرور ندارند بتوانند نحوه نصب سرور ویپ را بیاموزند.
در مرحله ی بعدی این پکیج، تنظیمات مرکز تلفن پاناسونیک NS500 بررسی می شود تا با استفاده از آن بتوان پروتکل سیپ را راه اندازی و ارتباط داخلی ها دو مرکز را برقرار نمود. در این قسمت، تمام مشکلات احتمالی که امکان دارد با آن مواجه شوید بررسی و حل می شود.
نحوه استفاده از گیت وی گرند استریم، گام بعدی این پکیج آموزشی است که با استفاده از آن می توان، ارتباط بین خطوط شهری آنالوگ و سرور ایزابل را برقرار نمود. به طور کلی برای اینکه داخلی های مرکز تلفن پاناسونیک به خطوط شهری سرور ایزابل، دسترسی یابند باید از گیت وی گرند استریم استفاده نمود. بعد از این مرحله، نحوه راه اندازی خطوط شهری سانترال های پاناسونیک آموزش داده می شود. در این آموزش نشان داده می شود که دسترسی و ارتباط خطوط داخلی سرور ایزابل بر روی خطوط شهری سانترال های پاناسونیک چگونه است.
در نهایت، قابلیت های بی نهایت سیپ سرور ایزابل اعم از گزارش گیری، ضبط مکالمات و صف انتظار، مورد بررسی قرار می گیرد.

دلیل استفاده از سیپ سرور ایزابل در کنار سانترال پاناسونیک چیست؟
یکی از مهم ترین دلایل این استفاده، بهره مندی از قابلیت های بی نهایت و رایگان سیپ سرور ایزابل است البته برخی از این قابلیت ها در سانترال های NS500 هم وجود دارد اما فعال سازی آن ها نیازمند هزینه ی بسیار بالایی است که از جمله ی این قابلیت ها می توان به تلفن گویا و صف انتظار مشتریان اشاره نمود. این قابلیت ها برای تماس گیرندگان بسیار مهم می باشد.
البته می توان این قابلیت ها را در سانترال های پاناسونیک هم ایجاد کرد به این صورت که این قابلیت برای مراکز تلفن پاناسونیک TDE با استفاده از دستگاه TVM و برای سانترال NS500 با استفاده از لایسنس و کارت DSP امکان پذیر است. ولی اجرای این قابلیت ها در این مراکز تلفن نیازمند هزینه بالایی است در صورتی که در سیپ سرورهای ایزابل، رایگان است.
از جمله قابلیت های رایگان سیپ سرورهای غیر تجاری ایزابل یا الستیکس می توان به صف انتظار برای مشتریان، ضبط مکالمات ورودی به سرور ایزابل، برقراری ارتباط سایر مراکز، گزارش گیری، راه اندازی مراکز تلفن حرفه ای، صندوق صوتی، فکس سرور و .. اشاره نمود.

بهترین کارایی ارتباط و یکپارچه سازی سیپ سرور ایزابل و سانترال پاناسونیک چه زمانی است؟
هما طور که در بالا اشاره نمودیم مهم ترین هدف مجموعه پی بی ایکس شاپ از استفاده سرور ایزابل در کنار سانترال های پاناسونیک، بهره گیری از قابلیت های بی نهایت و رایگان این سرور غیر تجاری است. البته زمانی می توان از این قابلیت ها استفاده کرد که تماس های ورودی ابتدا به سرور ایزابل و سپس با استفاده از سیپ ترانک به سانترال ها و داخلی های آن ها وارد شود. در صورتی که این تماس ها ابتدا وارد سانترال و سپس داخلی های آن ها شود سرور ایزابل هیچ نقشی در این پروسه ندارد و لذا نمی توان از قابلیت های این سرور استفاده نمود.
 

دریافت پکیج آموزش ارتباط سانترال پاناسونیک با ایزابل
نحوه دریافت این پکیج به مانند سایر پکیج های آموزشی است و ابتدا باید عضو سایت شوید تا این محصول را دریافت کنید. بعد از این مرحله باید هزینه را پرداخت کنید تا لایسنس به پنل شما ارسال شود. برای اینکه بتوانید ویدیوهای ﺁموزشی این پکیج را مشاهده کنید باید این لایسنس را بر روی نرم افزار اسپات پلیر فعال سازی کنید.
لازم به ذکر است بدانید نحوه دریافت و فعال سازی این لایسنس بر روی اسپات پلیر به پنل شما ارسال می شود. استفاده از اسپات پلیر به شما کمک می کند هم به تمام فایل های آموزشی این پکیج و هم به آپدیت های بعدی دسترسی داشته باشید. این آپدیت ها رایگان می باشد.
منبع: https://pbxshop.co

 
کد مطلب: 68073
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير