۲
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۸

ادامه بررسی طرح صیانت بعد از تصویب بودجه 1401

ایتنا - ​​​​​​​رئیس کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی از ادامه پیگیری این طرح با نام جدید «نظام تنظیم مقررات فضای مجازی» بعد از تصویب لایحه بودجه ۱۴۰۱ خبر داد.
ادامه بررسی طرح صیانت بعد از تصویب بودجه 1401


رضا تقی پور با بیان اینکه کلیات طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی با نام جدید در کمیسیون مشترک به تصویب رسیده است، افزود: روند ادامه بررسی طرح تنظیم مقررات فضای مجازی مطابق قبل دنبال می‌شود.

به گزارش ایتنا از مهر، رضا تقی پور گفت: در حال حاضر نمایندگان کمیسیون مشترک طرح درگیر بررسی لایحه بودجه سال آینده هستند و جلسات مجلس به طور فشرده برگزار می‌شود. از این رو برگزاری جلسات کمیسیون مشترک بررسی طرح نظام تنظیم مقررات فضای مجازی که بسیاری از نمایندگان در آن عضو هستند، بعد از بودجه ادامه پیدا می‌کنند.

تقی پور گفت: با توجه به تصویب کلیات طرح، از این پس ادامه جلسات کمیسیون مشترک به بررسی جزئیات و مفاد این طرح اختصاص می‌یابد.

وی افزود: هنوز زمان تشکیل جلسات مشخص نیست و در مورد آن اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش مهر، کلیات طرح «نظام تنظیم مقررات فضای مجازی» پس از ۴۵ جلسه کارشناسی با حضور گروه‌های مختلف حقیقی و حقوقی از وزارت خانه‌ها و سازمان‌ها و نهادهایی از جمله وزارت ارتباطات، مرکز پژوهش‌های مجلس و مرکز ملی فضای مجازی، سوم اسفند ماه در قالب ۲۲ ماده به تصویب اعضای کمیسیون مشترک بررسی این طرح رسید.
کد مطلب: 67868
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
«تقی پور گفت: با توجه به تصویب کلیات طرح، از این پس ادامه جلسات کمیسیون مشترک به بررسی جزئیات و مفاد این طرح اختصاص می‌یابد.»
به عبارتی طرح‌ تصویب شده ! اما عزیزان بزرگوار گمان نمی کنید بهتر باشد مردم‌ از متن و محتوای این طرح با شفافیت و صراحت مطلع می شدند. انشااله هر چه هست خیر باشد و ختم به خیر شود. انشااله.
pedram
feedback
Iran, Islamic Republic of
این عزیزان فقط به فکر محدودیت هستند اخر هم به مراد دلشان میرسند.وقتی نماینده مجلس به کسانی که با رای انها نماینده شده اند میگه سگ قلاده بلند دیگه تا انتهای موضوع معلومه !!!!!خدا بخیر کند
لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر