۰
plusresetminus
يکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

امکان انتقال چت‌های واتس‌اپ از اندروید به iOS فراهم می‌شود

ایتنا - واتس‌اپ احتمالاً مشغول کار روی گزینه جدیدی است که به فرد اجازه می‌دهد تاریخچه چت خود را از سیستم عامل اندروید به iOS منتقل کند.
امکان انتقال چت‌های واتس‌اپ از اندروید به iOS فراهم می‌شود

این ویژگی نخستین بار در آخرین نسخه بتا ۲۲.۲.۷۴ واتس‌اپ برای iOS رصد شد و به نظر می رسد گزارش وب سایتWABetaInfo درباره رصد آن در نسخه بتا ۲.۲۱.۲۰.۱۱ برای اندروید را تایید می کند. هر دو آپدیت حاکی از یک ویژگی هستند که به کاربر اجازه می دهد چت های واتس‌اپ خود را به وسیله اپ Move to iOS از اندروید به iOS منتقل کند.

به گزارش ایتنا از مهر، وب سایتWABetaInfo چند اسکرین شات از ظاهر احتمالی این ویژگی به اشتراک گذاشته است. با توجه به تصاویر به نظر می رسد واتس‌اپ قبل از آغاز فرایند انتقال از کاربر اجازه می گیرد و سپس به او راهنمایی می کند هنگام انتقال چت ها اپ را باز نگهدار و موبایل را قفل نکند.
 

واتس‌اپ نخست در ماه سپتامبر به کاربران اجازه داد تاریخچه چت هایشان را از iOS به یک نوع موبایل تولید شده در کره جنوبی منتقل کنند. بعداً این ویژگی را گسترش داد تا از انتقال چت از iOS به گوگل پیکسل و دیگر دستگاه های موبایل مجهز به اندروید ۱۲ پشتیبانی کند. انتقال چت های کاربران از دستگاه های اندروید به iOS یکی از شکاف های موجود را می بندد. اما هنوز مشخص نیست چه دستگاه هایی از ویژگی مذکور پشتیبانی می کنند و چه زمانی قابلیت عرضه می شود.
کد مطلب: 67435
برچسب ها: iOS اندروید واتس اپ
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر