کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تمدید دورکاری کارمندان آمازون تا 6 ماه

30 مهر 1399 ساعت 12:31

ایتنا - شرکت آمازون روز گذشته اعلام کرد کارمندانی که دورکار بوده‌اند، می‌توانند تا پایان ماه ژوئن سال آینده همچنان با همین روش به فعالیت خود ادامه دهند.آمازون طی بیانیه‌ای بازه دورکاری کارمندانش را ۶ ماه افزایش داد و اعلام کرد کارمندان این شرکت که دورکارهستند، می‌توانند تا ماه ژوئن ۲۰۲۱ میلادی به همین شیوه فعالیت خود را ادامه دهند.

به گزارش ایتنا از مهر، این درحالی است که قبلا آمازون دورکاری کارمندان خود را تا ماه ژانویه تایید کرده بود. اما با توجه به بیانیه جدید، زمان بازگشت کارمندان آمازون به دفاتر به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

سخنگوی آمازون در بیانیه ایمیلی نوشت: کارمندانی که هم اکنون وظیفه‌ای برعهده دارند که از خانه قابل انجام است، می‌توانند تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ میلادی به همین شیوه به فعالیت ادامه دهند.

امتداد بازه دورکاری کارمندان این شرکت در حالی اعلام می‌شود که کمتر از ۳ هفته قبل اعلام کرد ۱۹ هزار نفر از کارگران آن در سال جاری به کووید۱۹ مبتلا شده اند.

همچنین در این اواخر برخی از مقامات و اتحادیه های کارگری ادعا کرده بودند آمازون با باز نگه داشتن انبارهایش طی همه گیری کووید۱۹ سلامت کارمندانش را به خطر می اندازد.


کد مطلب: 62780

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/62780/تمدید-دورکاری-کارمندان-آمازون-6-ماه

ايتنا
  https://www.itna.ir