d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - در سفر با قطار اتاق اختصاصی خود را داشته باشید
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵

در سفر با قطار اتاق اختصاصی خود را داشته باشید

در سفر با قطار می توانید یک کوپه اختصاصی با افراد خانواده را داشته باشید و از سفر لذت ببرید. این قابلیت برای افرادی که تنها یا با دوستان سفر می کنند و نمی خواهند افراد غریبه با آنها در یک کوپه حضور داشته باشند، بهترین گزینه است.
در سفر با قطار اتاق اختصاصی خود را داشته باشید
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------هنگامی که به سفر خانوادگی و دسته جمعی می اندیشید یکی از مسائلی که ذهن شما را درگیر می کند، وجود فضای خصوصی و حفظ حریم شخصی است.
در بین تمام وسایل نقلیه عمومی تنها قطار است که این مساله را به راحتی برای شما حل کرده است. کوپه دربست، قابلیت منحصر به فرد قطار است. در سفر با قطار می توانید در یک کوپه اختصاصی با افراد خانواده فضای مختص خود را داشته باشید و از سفر لذت ببرید. این قابلیت برای افرادی که تنها یا با دوستان سفر می کنند و نمی خواهند افراد غریبه با آنها در یک کوپه حضور داشته باشند، بهترین گزینه است.
با رزرو بلیط قطار با استفاده از این امکان، فضای کافی برای افراد وجود دارد و راحتی و آسایش بیشتری را در سفر حس خواهند کرد.
 
خرید بلیط قطار با کوپه دربست
مسافران در هنگام خرید بلیط قطار از وب سایت های معتبر می توانند کوپه دربست رزرو کنند.
برای این کار فقط کافیست گزینه "کوپه دربست" را انتخاب کرده و تیک بزنند. تیک بان این امکان را برای مسافران فراهم کرده است. با مراجعه به تیک بان به راحتی می توانید کوپه دربست سفارش دهید.

خدمات و امکانات کوپه دربست قطار
قطارها در کلاس های مختلف بلیط قطار را ارائه می دهند.
هرکدام از این کلاس ها دارای امکانات متفاوت و متنوع می باشند. اما کوپه دربست در یک دسته بندی جداگانه و با امکانات متفاوت تری قرار می گیرند. بدین ترتیب مهمانداران از شما در کوپه دربست به طور اختصاصی پذیرایی کرده و شما بدون مراجعه به رستوران امکان پذیرایی در کوپه خود را دارید.
 
 
قیمت بلیط کوپه دربست
به طور کلی قیمت بلیط قطار به نوع قطار، کلاس انتخابی و تعداد مسافران و تفاوت نرخ کودکان و بزرگسالان بستگی دارد. اما قیمت بلیط قطار با کوپه دربست کمی متفاوت است.
اگر قصد رزرو بلیط کوپه دربست را دارید و تعداد شما به اندازه تعداد صندلی ها می باشد که هیچ. شما همان قیمت بلیط را به اندازه تعداد افراد پرداخت می کنید. با این تفاوت که هزینه های خدمات ایستگاهی و پذیرایی به طور خودکار از هزینه شما کسر می گردد. اما اگر تعداد شما از تعداد صندلی ها کمتر باشد این سوال پیش می آید که قیمت بلیط کوپه دربست چگونه محاسبه می شود؟
در این زمان مسافر فقط هزینه صندلی های خالی را پرداخت می کند بدون پرداخت هزینه اضافی. یعنی هزینه پذیرایی و دیگر هزینه ها از صندلی های خالی دریافت نمی شود و مسافر فقط بهای صندلی را پرداخت می کند. در این صورت هزینه کلی بلیط قطار به ازای هر نفر کمی بیشتر می شود. به طور مثال قیمت بلیط قطار تهران مشهد با رزرو صندلی تک نفره فقط 70 هزار تومان ارزانتر از رزرو کوپه دربست می شود.

شایان ذکر است که برای رزرو بلیط کوپه دربست محدودیتی در تعداد وجود ندارد و مسافران می توانند کوپه های متعددی را به صورت دربست رزرو کنند. این موضوع امکان سفرهای دسته جمعی را برای مسافران به راحتی فراهم می کند. همچنین به ازای هر کوپه دربست می توان یک نفر اضافه را به کوفه دعوت و اضافه کرد.
در نظر داشته باشید امکان رزرو کوپه دربست در کوپه های 4 و 6 تخته امکان پذیر است و در قطارهای سالنی چنین امکانی وجود ندارد.
 
در سفر های جمعی با قطار می توان در کوپه اختصاصی خود از لحظات سفر بهترین لذت را ببرید و در کنار جمع خانواده و دوستان خاطرات خوشی را ثبت کنید. خاطراتی که در تمام لحظات عمر خاص و یونیک باشد. تیک بان در ثبت این خاطرات شما را یاری می کند.

 
کد مطلب: 58644
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر