۰
plusresetminus
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷

پروژه « مخفی کردن لایک‌ها» در فیس‌بوک کلید خورد!

ایتنا - فرایند مخفی کردن تعداد لایک‌ها از استرالیا آغاز شده و البته خود کاربر و ارسال کننده هر پست قادر به مشاهده تعداد لایک‌ها خواهد بود، اما این اطلاعات برای دیگر افراد نمایش داده نمی‌شود.
پروژه « مخفی کردن لایک‌ها» در فیس‌بوک کلید خورد!

رقابت برای افزایش تعداد لایک‌ها در فیس بوک یکی از عوامل به خطر افتادن سلامت روانی کاربران آن قلمداد شده و از همین رو فیس‌بوک قصد دارد تعداد لایک‌ها را مخفی کند.

به گزارش ایتنا از مهر،  فیس‌بوک به طور رسمی اعلام کرده که از این به بعد قصد دارد تعداد لایک‌های کاربران را مخفی کند، زیرا نمایش تعداد لایک‌ها و رقابت به منظور بیشتر کردن آنها به سلامت روانی کاربران و به خصوص نوجوانان آسیب می‌زند و فشار سنگین روحی را به این افراد وارد می‌کند.

فرایند مخفی کردن تعداد لایک‌ها از استرالیا آغاز شده و البته خود کاربر و ارسال کننده هر پست قادر به مشاهده تعداد لایک‌ها خواهد بود، اما این اطلاعات برای دیگر افراد نمایش داده نمی‌شود. دیگر کاربران تنها قادر به مشاهده شناسه کاربری اشخاصی هستند که به هر پست واکنش نشان داده‌اند و تعداد این افراد قابل مشاهده نخواهد بود.

فیس‌بوک می گوید بررسی‌های خود را در این زمینه ادامه می‌دهد تا مشخص شود چنین کاری تا چه میزان تجربه کاربری افراد را بهبود می‌بخشد. بر همین اساس، اگر تاثیر مثبت این کار برای مدیران فیس بوک ثابت شود، دامنه این تجربه کاربری به دیگر کشورهای جهان نیز کشیده می‌شود.
کد مطلب: 58291
برچسب ها: فیس‌بوک لایک
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير