۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰

همکاری سونی و یاماها برای ساخت خودروی بدون راننده برای شهربازی‌ها

ایتنا - سونی در همکاری با یاماها به دنبال ساخت خودروی بدون راننده ویژه‌ای است که می‌توان از آن در شهربازی‌ها، زمین‌های گلف و مراکز تجاری استفاده کرد. این خودرو که به نام SC-1 Sociable Cart شناخته می‌شود پنج‌نفره بوده، عمر باتری مناسبی دارد و برای درک بهتر شرایط اطراف از حسگرهای تصویری خاصی استفاده می‌کند.
همکاری سونی و یاماها برای ساخت خودروی بدون راننده برای شهربازی‌ها
کمپانی سونی و یاماها به دنبال ساخت خودروی بدون راننده ویژه‌ای هستند که می‌توان از آن برای جابه‌جایی در محیط‌های کوچک مثل شهربازی‌ها استفاده کرد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، سونی در همکاری با یاماها به دنبال ساخت خودروی بدون راننده ویژه‌ای است که می‌توان از آن در شهربازی‌ها، زمین‌های گلف و مراکز تجاری استفاده کرد. این خودرو که به نام SC-1 Sociable Cart شناخته می‌شود پنج‌نفره بوده، عمر باتری مناسبی دارد و برای درک بهتر شرایط اطراف از حسگرهای تصویری خاصی استفاده می‌کند.
 
 
 
سونی بر این باور است که وجود سنسورها نیاز به استفاده از پنجره‌ها را مرتفع کرده است. مونیتور 4K و 49 اینچی درون این خودرو دید واقعیت مختلط از جهان را برای کاربران ارائه می‌کند و چهار صفحه‌نمایش 55 اینچی دیگر نیز سرنشینان را با محتوایی نظیر تبلیغات و... سرگرم می‌کند. هوش مصنوعی به‌کاررفته در این خودروی تبلیغات را برای افراد بر اساس سن و جنسیتشان تنظیم می‌کند.
 
هردوی این کمپانی‌ها امیدوارند که بتوانند تا پایان ماه مارس سال 2020 از این سرویس در ژاپن استفاده کنند. بااین‌حال این خودرو برای فروش در دسترس نخواهد بود. البته تصور نمی‌شود که این خودرو با حداکثر سرعت 11.8 مایل بر ساعت طرفدار زیادی داشته باشد و تنها برای جابه‌جایی در فضای محدود مثل شهربازی‌ها مورداستفاده قرار خواهد گرفت.
کد مطلب: 57898
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر