۰
plusresetminus
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹

آغاز تست سیستم اکسپلورر برای مرورگر مایکروسافت اج

ایتنا- مایکروسافت در نسخه توسعه‌دهندگان مرورگر اج خود قابلیت‌های ویژه‌ای را برای شرکت‌های استفاده‌کننده از این نرم‌افزار افزوده است که از میان آن‌ها می‌توان به حالت اینترنت اکسپلورر اشاره کرد.
آغاز تست سیستم اکسپلورر برای مرورگر مایکروسافت اج
شرکت مایکروسافت در نسخه توسعه‌دهندگان مرورگر اج خود قابلیت‌های ویژه‌ای را برای شرکت‌های استفاده‌ کننده از این نرم‌افزار افزوده است که از میان آنها می‌توان به حالت اینترنت اکسپلورر اشاره کرد.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، آزمایش‌های دائمی مایکروسافت در رابطه با مرورگر مبتنی بر کروم اج(Edge) به شرکت‌های بزرگ رسیده است.
این کمپانی به‌تازگی برخی قابلیت‌های ویژه را برای شرکت‌ها به این مرورگر افزوده است که باید اصلی‌ترین آنها را حالت اینترنت اکسپلورر دانست.
 
 به‌ این‌ ترتیب اگر وب‌سایت خاصی برای باز شدن نیازمند به اینترنت اکسپلورر 11 باشد، می‌توان بدون تغییر مرورگر و تنها با فعال‌سازی حالت اینترنت اکسپلورر، به آن وب‌سایت دسترسی داشت.
علاوه بر این، کاربران حتی می‌توانند فهرستی از وب‌سایت‌های یادشده را برای این مرورگر تعریف کنند تا به‌ این‌ ترتیب در صورت ورود به آنها، قابلیت یادشده فعال گردد.
 
 مرورگر مایکروسافت اج
 
عرضه این مرورگر، قابلیت‌های جدیدی از جمله پشتیبانی از سیاست‌های گروه، تنظیمات امنیتی محکم‌تر و قابلیت مشاهده فایل‌های  PDF در "درجه سازمانی" را برای شرکت‌ها به همراه داشته است.
علاوه بر این، مایکروسافت قابلیت‌هایی از قبیل جست‌وجوی یکپارچه برای افراد، یک صفحه اینترنتی تجارت محور با اتصالات آفیس 360 و همگام‌سازی ایمن داده‌ها را در طی چند هفته آینده به این مرورگر می‌افزاید.
 
باید در نظر داشت که این نسخه از مرورگر کروم فعلا برای توسعه‌دهندگان عرضه شده است و احتمال وجود نقص در آن بسیار زیاد است.
به‌ این‌ ترتیب اگر از باگ‌های نرم‌افزاری شکایت دارید، به‌هیچ‌عنوان استفاده از این نسخه را به‌عنوان مرورگر اصلی پیشنهاد نمی‌کنیم.

در هر صورت این نسخه را می‌توان قدمی در جهت عرضه نسخه‌های باثبات از مرورگر اج دانست که قابلیت‌های فراوانی را برای کاربران شرکت‌ها به همراه دارد.
 
کد مطلب: 57403
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر