۱
۱
شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳

نرم افزار erp چگونه موجب افزایش سرعت امور سازمانی می‌شود؟

ایتنا - در سازمانها نرم افزار erp یک ابرسیستم به شمار می رود و بهره مندی از تجربیات و دانش مناسب و کافی از ملزومات موفقیت در پیاده سازی سیستم erp می باشد. امروزه عصر رقابت و تجارت الکترونیک می باشد و سازمانها به دنبال سیستمهای برنامه ریزی دقیق به عنوان مهمترین عامل افزایش سود و در جهت مدیریت صحیح فرآیندهای سازمانی و برقراری ارتباط بین کلیه منابع سازمان هستند.
نرم افزار erp چگونه موجب افزایش سرعت امور سازمانی می‌شود؟
به گزارش سرویس اخبار فناوری به نقل از واحد تولید و پشتیبانی نرم افزار erp آرین سیستم، برنامه erp در سرتا سر بخش­ها و توابع سازمانی برای اندازه­گیری عملکرد سازمان و افزایش کارایی عملیات سازمان بسیار ارزشمند است. شرکت­ها در مواجه با افزایش رقابت و پاسخ به یکپارچه سازی اطلاعات سازمانی به این نتیجه رسیده اند که با سیستم erp به منظور حفظ طولانی مزایای نرم افزار erp به عنوان یک مزیت رقابتی، فرآیندهای کسب و کار خود را تسهیل و سرعت ببخشند. در ادامه بیشتر درباره نرم افزار erp به عنوان یک راه حل فرآیندسازی erp و سرعت بخشیدن به یکپارچگی اطلاعات توضیح خواهیم داد.
 
سرعت یکپارچگی اطلاعات مالی و سفارش مشتری
ارزیابی واحدهای مختلف یک سازمان و اطلاع داشتن مدیران از عملکرد کارکنان و دسترسی به گزارشات مالی، وجود نرم افزار erp را در سازمان بسیار ضروری می کند. وقتی که همه کارکنان از یک نرم افزار erp مشابه استفاده کنند، تسریع و یکپارچگی اطلاعات در این بازار پر رقابت که تمام هدف آنها رسیدن به سطح مطلوب رضایت مشتریان است، به مدیران کمک می کند به طور همزمان امور مربوط به تولید و خدمات را هماهنگ و مدیریت کنند.
 
افزایش سرعت در استاندارد سازی تولید
روش­های زیادی برای استانداردسازی مراحل یکپارچه سازی اطلاعات در جهت کاهش هزینه و زمان تولید وجود دارد. اما نرم افزار erp به عنوان راهکار افزایش بهره وری و صرفه جویی در کاهش سرمایه، انتخاب بسیاری از مدیران موفق و امروزی می باشد.
 
بررسی ویژگی های نرم افزار erp حرفه ای | <a href='http://www.itna.ir' target='_blank'>ایتنا</a>

ویژگی­های یک نرم افزار erp با کیفیت چیست؟
از جمله مزایای پیاده سازی نرم افزار erp علاوه بر افزایش سرعت در ثبت اطلاعات می توان افزایش در بهبود بهره وری و بازده تولیدی و کاهش هزینه ها با استانداردسازی فرآیندهای سازمانی را نام برد. اما خب با اینکه سیستم erp برای کسب و کار یک سری امکانات و نتایج مثبت را نمایش می دهد اما این شما هستید که با توجه به کسب و کار و مشخص بودن کار­های سازمانی خود لازم است یک سری ویژگی را در زمان بررسی و تحقیق قبل از خرید نرم افزار erp با کیفیت در نظر بگیرید. قابلیت و مزیت­هایی همچون :

گزارش نویسی : تهیه گزارشات و فعالیت­های قابل تنظیم و فهم منابع انسانی یکی از مزیت­های خاص نرم افزار erp برای پاسخ به درخواست­های پیچیده مدیران بدون نیاز به استفاده از تکنولوژی خاص و با سریع ترین زمان ممکن است.
امنیت : استفاده از نرم افزار erp به عنوان یک راهکار سیستم منابع سازمانی با تنظیم دسترسی کاربران به داده­ها همچون اطلاعات مشتریان توانسته است در تضمین و ثبات امنیت داده­ها به صورت چشمگیری موفق باشد. امنیت در نرم افزار erp با محدود کردن دسترسی کاربران به اطلاعات حساس باید به خوبی تعریف و طراحی شده باشد.
خدمات دهی به مشتریان : سازمان­ها همیشه به دنبال راهکارهایی برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان بوده اند. دسترسی دقیق و سریع به اطلاعات در نرم افزار erp موجب شده ضمن در اختیار داشتن سوابق و تاریخچه مشتریان، مسئولان سازمانی ارتباط بهبود یافته ای با مشتریان خود داشته باشند.

از این مزایا و قابلیت­ها اینگونه می توان نتیجه گرفت که سازمان ­ها باید بتوانند راهکاری در جهت مدیریت اطلاعات خود با دیگر واحدها ایجاد کنند. اطلاعات نرم افزار اتوماسیون اداری به عنوان یکی از با اهمیت ترین نرم افزارهای سازمانی که تمام اطلاعات سازمان از نامه­های درون و برون سازمانی گرفته تا اسناد را در بر می گیرد باید قابلیت سازماندهی با اطلاعات نرم افزارهای دیگر را به کمک نرم افزار erp داشته باشد.

این مقاله توسط واحد تولید محتوا و حوزه تولید سیستم erp آرین سیستم آماده شده است و شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قابلیت های نرم افزار erp می‌توانید به وب‌سایت شرکت آرین سیستم مراجعه و با کارشناسان پشتیبانی و فروش آرین سیستم در ارتباط باشید.
کد مطلب: 52559
نام شما
آدرس ايميل شما


محمد یارانی
Iran, Islamic Republic of
ممنون بابت مقاله خوب تون. نرم افزار erp ایرانی استفاده میکنیم برای حمایت از کالای ایرانی. از کیفیت و خدمات هم راضی هستیم.
شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم