۰
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۱

مرد چینی باتری آیفون را گاز گرفت و منفجر شد

ایتنا - مرد چینی که برای تعویض باتری گوشی خود به یه فروشگاه رفته بود، پس از گاز گرفتن باتری آیفون باعث انفجار شد.
مرد چینی باتری آیفون را گاز گرفت و منفجر شد
یک مرد جوان که در شهر «نانجینگ» چین در یک فروشگاه عرضه‌ کننده محصولات الکترونیک حضور داشت، ناگهان باتری گوشی هوشمند آيفون را گاز زد و این اتفاق منجر به انفجار و آتش گرفتن گوشی شد.

به گزارش ایتنا به نقل از پی‌سی‌ورلد، این مرد به فروشگاه مذکور رفته بود تا باتری آیفون خود را عوض کند و البته از این مسئله اطمینان کامل نداشت که صاحب مغازه یک باتری اصلی روی گوشی او نصب می‌کند.
او و صاحب مغازه چند دقیقه‌ای با یکدیگر مشاجره کردند و در نهایت فرد تعمیرکار گفت برای حصول اطمینان بهتر است باتری جدید را گاز بگیرد و اگر منفجر شد، مطمئن شود که این باتری اصل است.

در نهایت مشتری تصمیم به انجام این کار گرفت و زمانی که باتری را گاز زد، ناگهان این قطعه الکترونیکی در دهان او منفجر شد که البته این انفجار چندان جدی نبود.

به نوشته روزنامه «تایوان نیوز»، صاحب مغازه بر این باور بود که مردم سکه‌های طلا را گاز می‌گیرند تا از اصل بودن آنها اطمینان حاصل کنند و به صورت مشابه می‌توان این فرآیند را برای باتری‌ها هم انجام داد.

این داستان دور از ذهن به نظر میرسد. ولی زمانی که فیلم‌های دوربین مداربسته در فروشگاه بازبینی شد، مشخص شد که مرد چینی با همین توجیه باتری آيفون را گاز زده است تا از اصل بودن آن اطمینان حاصل کند. البته رسانه‌های محلی می‌گویند که صورت او چندان آسیب جدی ندید.
مرد چینی باتری آیفون را گاز گرفت و منفجر شد

 
کد مطلب: 51880
برچسب ها: آیفون
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند