۱
۰
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۵

واکنش اینستاگرام به برخی هشتگ‌های مربوط به حیوانات

ایتنا – اینستاگرام به حوزه حفاظت از حقوق حیوانات وارد شده است.
واکنش اینستاگرام به برخی هشتگ‌های مربوط به حیوانات
اینستاگرام با هدف مقابله با قاچاق و معاملات غیرقانونی حیوانات و به طور کلی کسانی که از حیوانات سوءاستفاده می‌کنند، به‌روز شده است.
 
به گزارش ایتنا به نقل از شبکه خبری NBC News، با به‌روز رسانی اخیر اینستاگرام، وقتی یک کاربر، هشتگی مرتبط با خشونت علیه حیوانات را جست‌وجو کند، صفحه‌ای نمایش داده می‌شود که در آن از حقوق حیوانات نوشته شده و رفتارهای غیرقانونی با آنها و هر گونه اذیت و آزار رساندن به جانوارن غیرمجاز دانسته شده است.
 
مثلاً با جست‌وجوی هشتگ babytiger (بچه ببر) صفحه هشداری ظاهر می‌گردد که نسبت به کارهایی همچون رفتارهای غیراصولی و مخرب در حیات وحش و یا گرفتن عکس‌های عجیب و غریب با حیوانات هشدار داده شده و حفاظت از حیوانات توصیه می‌گردد.
 
در واقع این شیوه به دنبال آن است که کاربر قبل از ارسال پست اندکی تامل کند.
 
با توجه به بازار سیاه خرید و فروش حیوانات نادر و وحشی، و منافع کلانی که سوداگران از این بازار غیرقانونی ولی بین‌المللی به دست می‌آورند، این حرکت اینستاگرام قابل تقدیر است.
 
البته طبق بررسی‌های صورت گرفته، این هشتگ قدری ابتدایی عمل می‌کند و به نظر می‌رسد فیس‎بوک شرکت مالک اینستاگرام باید با استفاده از فناوری‌هایی همچون هوش مصنوعی، دقت و کارآیی آن را افزایش دهد.
 
کد مطلب: 51544
نام شما
آدرس ايميل شما


Iran, Islamic Republic of
افرین
شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند