۰
جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳

ورود فناورانه‌ترین خودروی Land Rover بدون راننده

ایتنا - شاسی بلند لوکس Land Rover شیشه جلوی اتومبیل را به یک نمایشگر هوشمند برای نمایش تمام اطلاعات مورد نیاز تبدیل می‌کند.
ورود فناورانه‌ترین خودروی Land Rover بدون راننده
اگر قرار است فناوری زندگی روزمره ما را آسان‌تر کند، شرکت خودروسازی Land Rover به بهترین شکل از آن استفاده کرده است تا یکی از پیشرفته‌ترین اتومبیل‌های شاسی‌بلند جهان را وارد خیابان‌ها کند.
محصول جدیدی که این شرکت بریتانیایی عرضه کرده است مدل جدید تومبیل «دیسکاوری» محسوب می‌شود که تمام فناوری‌های لوکس و پیشرفته را در اختیار سرنشینان می‌گذارد.

به گزارش ایتنا، این اتومبیل که نسبت به مدل قبلی خود طراحی جدید را شامل شده استT در خانواده شاسی‌بلندهای لوکس طبقه‌بندی می‌شود و سیستم هوشمند دستیار راننده به آن امکان می‌دهد در شرایط لازم به صورت خودکار کنترل کامل خودرو را در دست بگیرد.
این محصول پنجمین نسل خودروهای «دیسکاوری» محسوب می‌شود و سیستم نامگذاری LR3 و LR4 در آن کنار گذاشته شده است.
این شاسی‌بلند با اندازه متوسط که ظرفیت 7 سرنشین را دارد، در کنسول جلوی خود سیستم هوشمند کنترل حرکات راننده را به کار گرفته است و به کمک آن قابلیت‌های کارآمدی را ارائه می‌کند.
تنها با فشردن یک دکمه راننده می‌تواند طراحی و چیدمان صندلی‌ها را تغییر دهد و اتومبیل را در حالت رانندگی خودکار قرار دهد. این محصول فناورانه‌ترین خودرو ساخته شده در تاریخ فعالیت‌های شرکت Land Rover محسوب می‌شود و برای آن موتور 3 لیتری با توان 254 اسب بخار مجهز به سیستم توربو هشت سرعته در نظر گرفته شده است.
شاسی بلند لوکس Land Rover شیشه جلوی اتومبیل را به یک نمایشگر هوشمند برای نمایش تمام اطلاعات مورد نیاز تبدیل می‌کند، سیستم تثبیت سرعت هوشمند بر اساس شرایط محیطی دارد، رادار محیطی و رادار ماهواره‌ای را به کار می‌گیرد، چراغ‌ها و صندلی‌های آن به صورت هوشمند عمل می‌کنند، حسگر باران آن به گونه‌ای تنظیم شده است که بدون برف‌پاک‌کن آب روی شیشه جلو باقی نمی‌ماند و رادار نقطه کور هم در آن دیده می‌شود.
این اتومبیل لوکس با قیمت 80 هزار دلار وارد بازار شده است و شرکت Land Rover پیش‌بینی می‌کند آن را به یکی از موفق‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات خود تبدیل کند.
کد مطلب: 50843
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند