۱
۰
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۶
مقایسه دو پرچمدار:

قیمت بالاتر و سرعت کمتر گوگل پیکسل ۲ XL نسبت به آیفون ۸ پلاس

ایتنا-مقایسه‌های جدید حاکی از آن هستند که تلفن همراه هوشمند جدید پیکسل ۲ XL با مشخصات بسیار ضعیف‌تر از آیفون ۸ پلاس اما باقیمتی بیش‌تر عرضه‌شده است.
قیمت بالاتر و سرعت کمتر گوگل پیکسل ۲ XL نسبت به آیفون ۸ پلاس
مقایسه‌های جدید حاکی از آن هستند که تلفن همراه هوشمند جدید گوگل یعنی پیکسل ۲ XL با مشخصات بسیار ضعیف‌تر از آیفون ۸ پلاس، اما با قیمتی بیش‌تر عرضه‌شده است.

به گزارش ایتنا شرکت گوگل به‌تازگی از تلفن همراه هوشمند مجهز به اندروید خالص خود یعنی گوگل پیکسل ۲ XL باقیمتی نه‌چندان ارزان رونمایی کرده است.
بازه قیمتی این دستگاه و آیفون ۸ پلاس نیز بسیاری از کاربران را بر آن داشته است تا به مقایسه این دو دستگاه هوشمند با یکدیگر بپردازند و جالب اینکه نتیجه نیز به نفع آیفون ۸ پلاس تمام شده است.

گوگل پیکسل ۲ XL بسیاری از ویژگی‌های کلیدی تلفن‌های همراه هوشمند امروزی از قبیل شارژ بی‌سیم، درگاه کارت حافظه، باتری قابل تعویض و ... را در خود ندارد.

همچنین یکی از ویژگی‌های اصلی گم‌شده در این دستگاه را می‌توان جک هدفون دانست که برخلاف ادعای گوگل درباره باارزش بودن و لازم بودن این جک، از این دستگاه حذف‌شده است.

از طرف ذیگر، قیمت در نظر گرفته شده برای نسخه ۶۴ گیگابایتی گوگل پیکسل ۲ XL به میزان ۸۴۹ دلار است و ابن در حالی است که متقاضیان می‌توانند با پرداخت تنها ۷۹۹ دلار آیفون ۸ پلاس را با همین میزان حافظه داخلی خریداری کنند.

همچنین نسخه ۱۲۸ گیگابایتی عرضه شده برای پیکسل ۲ XL با برچسب قیمتی ۹۴۹ دلار عرضه می‌شود اما کاربران می‌تواند تنها با صرف ۵۱ دلار بیشتر اقدام به خرید آیفون X جدید بکنند.
کد مطلب: 50520
نام شما
آدرس ايميل شما


Arash
United States
گوگل پیکسل با استفاده از Google Photos می تونه بینهایت عکس و فیلم روی Cloud ذخیره کنه
ضمن اینکه هدف از ساخت گوشی کارایی بهتر بوده و نه مشخصات بهتر
شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند