۰
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۳

قابلیت جالب آیفون ایکس در زمان شارژ شدن

ایتنا- گوبا گوشی هوشمند آیفون ایکس X اپل زمانی که بصورت بی‌سیم شارژ می‌شود، به کاربر یک انیمیشن سه ‌بعدی نمایش خواهد داد.
قابلیت جالب آیفون ایکس در زمان شارژ شدن 
 بر اساس گزارش‌ها و خبرهای منتشر شده می دانیم که گوشی جدید آیفون اولد OLED که قرار است بزودی توسط اپل رونمایی شود، به قابلیت شارژ بی‌سیم مجهز خواهد بود و حالا معلوم شده است که این گوشی هوشمند جدید هنگام اتصال به شارژر بی‌سیم خود، یک انیمیشن سه ‌بعدی ( ۳D) را به نمایش خواهد گذاشت.

یک توسعه‌ دهنده برزیلی به نام گویهرمر رمبو با بررسی نسخه‌ گلدن مستر آی ‌اواس ۱۱، کشف و سپس اعلام کرده است که گوشی هوشمند جدید آیفون علاوه‌ بر پشتیبانی از قابلیت شارژ بی‌سیم، در صورتی که این قابلیت فعال باشد، یک انیمیشن سه ‌بعدی به کاربر نمایش می‌دهد.

چیزی که هنوز مشخص نشده است آن است که آیا گوشی های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس هم که همزمان با آیفون ایکس قرار است توسط اپل در رویدادی بزودی رونمایی و معرفی شوند هم از قابلیت شارژ بی سیم و نمایش انیمیشن سه بعدی بهره گیری می‌کنند یا خیر؟

بر اساس گزارش‌هایی که پیشتر منتشر شده بود تمامی مدل‌های آیفون در سال ۲۰۱۷ از قابلیت شارژ بی‌سیم پشتیبانی خواهند کرد. البته به‌عنوان مثال یکی از این گزارش‌ها که از جانب KGI بود، در ماه فوریه منتشر شده و پس از آن نیز چندین بار اخبار متناقضی به گوش رسیده است.
کد مطلب: 50109
برچسب ها: آیفون
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند