۰
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷

SSD جیبی اپیسر، تجسمی دوباره از زندگی هوشمندانه شما

ایتنا- هارد SSD با سرعت خواندن و نوشتن مستمر ۴۵۰/۴۰۰MB/s عملکرد برتری را نسبت به فلش مموری و هاردهای معمولی برایتان به ارمغان می‌آورد.
SSD جیبی اپیسر، تجسمی دوباره از زندگی هوشمندانه شما


در دنیایی که واژه "بزرگ" در مقابل کوچک معنا می‌یابد، ASMini اپیسر سرعت خواندن و نوشتن قابل تحسین (450MB/, 400MB/s) را تا ظرفیت 240GB در حوزه حافظه عرضه و با مقاومت در مقابل ضربه و فشار، حفظ اطلاعات شما را تضمین می‌نماید.


همه چیز را در جیبت داشته باش
این حافظه در ابعاد ۸.۱ cm x ۵.۴ cm سانتیمتر و ضخامت cm0.6 قابلیتی بی‌نظیر در حمل را ارائه نموده و با ظرفیت 240GB توانایی نگهداری ۶ ساعت ویدئو با کیفیت 4K دارد.

پردازش فایل‌های با حجم بالا در چند ثانیه
مجهز بودن به USB 3.1 Gen1 Type-C با سرعت خواندن/نوشتن مستمر ۴۵۰/۴۰۰MB/s عملکرد برتری را نسبت به فلش مموری و هاردهای معمولی به ارمغان آورده. به عنوان مثال پردازش ۱۰ مگابایت عکس فقط ۲۱ ثانیه زمان نیاز دارد.

راه‌اندازی با حافظت سخت و عملکرد بدون دردسر همراه با پورت تایپ C
این محصول به گونه‌ای مهندسی شده که سطح حفاظت در برابر لرزش و فشار در آن مانند SSD های دیگر با مقاومت لرزش تا G20 و تحمل شوک تا 1500G است و همچنین به محض اتصال درایو به دستگاه دسترسی سریع به اطلاعات بدون نگرانی از آسیب‌های همراه با هارد دیسک‌های معمولی حاصل می‌شود.

ASMini از تکنولوژی‌های TRIMو NCQو ECC 72bit/۱KBو S.M.A.R.T که به صورت اتوماتیک کیفیت و عملکرد درایو را بررسی می‌کند ساخته شده است.
اپیسر همچنین نرم‌افزار SSDWidget که به کاربران اجازه بررسی وضعیت بروزرسانی Firmware را می‌دهد، با این محصول انشار داده است.

کد مطلب: 49097
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند