۰
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸

را‌ه‌اندازی صندوق کمک 500 میلیون دلاری سامسونگ به کسب و کارهای کوچک

ایتنا- سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که قصد دارد به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک، یک صندوق به ارزش 500 میلیارد وون (445 میلیون دلار) راه اندازی کند.
را‌ه‌اندازی صندوق کمک 500 میلیون دلاری سامسونگ به کسب و کارهای کوچک


اخیراً شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که پیرو فراخوان مون جائه این، رئیس جمهور جدید کره جنوبی، برای حفاظت از کسب و کارهای کوچک، این شرکت نیز قصد دارد در یک اقدام شایان توجه، یک صندوق به ارزش 445 میلیون دلار راه‌اندازی کند و از این طریق به رشد و توسعه کسب و کارهای کوچک در کره جنوبی کمک کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، آقای مون با وعده مهار شرکت‌های مختلط خانوادگی که چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا را در دست دارد، به قدرت رسید. همچنین وی خودش را «رئیس جمهور شغل‌ها» نامیده و گفته است که می‌خواهد مشاغل قراردادی را تضعیف کند، حداقل دستمزد را افزایش و ساعات کاری را کاهش دهد.

شرکت سامسونگ الکترونیک همچنین اعلام کرد که این صندوق، این امکان را برای عرضه کنندگان فراهم می‌کند که وام یکساله بدون بهره دریافت کنند و در نتیجه پیمانکاران فرعی می‌توانند به سرعت آن را پرداخت نمایند. گفته شده که این کمک‌های مالی تا ماه مه سال 2020 ادامه خواهد یافت.
در بیانیه این شرکت همچنین آمده است که تصمیم برای تأسیس این صندوق در اواخر سال گذشته و بعد از جلسه با عرضه کنندگان، اتخاذ شد.


یکی از اقداماتی که اخیراً در جهت حمایت از کارآفرینی و مشاغل کره جنوبی انجام گرفته است، آن است که بزرگ‌ترین تعاونی کشاورزی کشور مورد بحث اعلام کرد که 5245 کارگر موقت را دائمی خواهد کرد. فدراسیون ملی تعاونی کشاورزی، بیش از 35000 کارگر تمام‌وقت و پاره‌وقت در چندین شرکت شرکت وابسته به خود از جمله بانک و فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای استخدام خواهد کرد.

گفتنی است که شرکت‌های زیادی اعلام کرده‌اند که قصد دارند کارکنان موقت و دائمی استخدام کنند.
همچنین شایان ذکر است که کره جنوبی یکی از موفق‌ترین کشورهای در حال توسعه بوده و از سوی بانک جهانی به عنوان کشوری با درآمد بالا -سرانه 20000 دلار در سال 2006- معرفی شده است. از همین رو، از زیرساخت‌های لازم برای استخدام‌های آن‌چنانی برخوردار است و می‌تواند مشاغل زیادی را ایجاد نماید.
 
کد مطلب: 49060
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند