۰
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۷

آیفون ۸ مانند مک‌بوک‌پرو تاچ‌بار دارد

ایتنا - اپل لایسنس تاچ‌بار را از لنوو گرفته و با توسعه آن روی مک‌بوک پرو جدید خود قرار داده است.
آیفون ۸ مانند مک‌بوک‌پرو تاچ‌بار دارد


هرروز یک شایعه و حدس فنی درباره آیفون ۸ یا آیفون متفاوتی که قرار است به مناسبت دهمین سال عرضه آیفون توسط اپل بیرون داده شود، منتشر می‌شود.


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، «مینگ-چی کو» تحلیلگر KGI در تازه‌ترین پست خود خبر از تاچ بار بودن آیفون ۸ داده است.

اپل لایسنس تاچ‌بار را ظاهراً از لنوو گرفته و با توسعه آن روی مک‌بوک پرو جدید خود قرار داده است و حالا قرار است این فناوری را روی آیفون جدید تمام شیشه‌ای نیز توسعه دهد.

البته سال گذشته میلادی خبر تاچ بار بودن فریم گوشی جدید اوشن اچ.تی.سی به گوش رسید که بلافاصله این خبر حذف شد و ممکن است اپل چیزی شبیه آن را برای بخشی از نمایشگر ۵.۸ اینچی آیفون ۸ تعریف کرده باشد.

درواقع آیفون ۸ نمایشگری ۵.۸ اینچی دارد اما فقط ۵.۱۵ اینچ آن برای نشان دادن آیتم‌ها روی گوشی اختصاص‌یافته و بقیه آن مربوط به کلیدهای مجازی ازجمله تاچ‌بار جدید خواهد بود. کاربر می‌تواند از بخش جدید نمایشگر و کلیدهای مجازی بر اساس اپ‌های بازشده استفاده کند و مانند تاچ‌بار مک‌بوک پرو از آیکون‌های ظاهرشده استفاده کند.

اگر این قابلیت وارد آیفون جدید شود، دوباره شاهد دیزاینی رادیکال و انقلابی از سوی اپل در سال ۲۰۱۷ خواهیم بود که آن را به اوج برمی‌گرداند. شاید به همین خاطر باشد که سهام اپل این روزها دوباره اوج پیداکرده است.

کد مطلب: 48107
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند