۰
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۱

کاهش 20 درصدی فروش تبلت‌های آیپد

ایتنا - اپل می‌گوید در مقایسه با آنچه که انتظار داشته آیپدهای بیشتری را به فروش رسانده و این محصول را کاملا موفق ارزیابی می‌کند.
کاهش 20 درصدی فروش تبلت‌های آیپد


اگر چه اپل از فروش بالای آیفون در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۶ راضی بوده، اما این امر به معنای استقبال از همه تولیدات این شرکت نیست.


به گزارش ایتنا از فارس، اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ موفق به فروش ۱۳.۳ میلیون آیپد شده و از این طریق ۵.۵ میلیارد دلار کسب کرده است. این رقم نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته میلادی ۲۲ درصد کاهش نشان می‌دهد. همچنین در مقام مقایسه اپل ۱۹ درصد کمتر از سال قبل آیپد روانه بازار کرده است.

البته علی‌رغم این شرایط نامطلوب اپل می‌گوید در مقایسه با آنچه که انتظار داشته آیپدهای بیشتری را به فروش رسانده و این محصول را کاملا موفق ارزیابی می‌کند. علی‌رغم اینکه تبلت به طور کلی بازار مطلوبی ندارد، اما سهم اپل از این بازار بیشتر از دیگر شرکت‌های تولیدکننده تبلت است.

اپل هنوز به افزایش استقبال مردم از تبلت‌ها امیدوار است و می‌گوید قصد دارد در آینده تغییراتی در این محصول ایجاد کند تا افراد بیشتری را به خرید آن ترغیب نماید. البته هنوز جزییات خاصی در این زمینه اعلام نشده است.
کد مطلب: 47831
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم