۰
plusresetminus
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳

خریداری ۲۹ مرکز داده توسط ایکوینیکس

ایتنا- ایکوینیکس (Equinix) ۲۹ مرکز داده را از وریزون (Verizone) به ارزش ۳.۶ میلیارد دلار می‌خرد.
خریداری ۲۹ مرکز داده توسط ایکوینیکس


مرکز داده شرکت ایکوینیکس (Equinix) تصمیم خود را برای خرید ۲۴ سایت مرکز داده(دیتاسنتر) اعلام کرده است که مطابق گزارش‌های منتشره، ارزش این معامله متشکل از ۲۹ ساختمان مرکز داده از وریزون، معادل ۳۰.۶ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از Cloudcomputing، بخشی از زیرمجموعه این خرید حدودا شامل ۹۰۰ مشتری و منحصرا در آمریکای لاتین و آمریکا می‌باشند. ایکوینیکس سه بازار جدید را در کالپپر (Culpeper) در ویرجینیا، هوستون، و بوگوتا (Bogota) باز خواهد کرد و بیش از ۲.۵ میلیون فوت مربع ناخالص به اثرات کلی شرکت اضافه خواهد کرد.

استیو اسمییت (Steve Smith) نماینده و مدیر اجرایی ارشد (CEO) ایکوینیکس اعلام کرد: این فرصت منحصربه فرد، تکمیل کننده و گسترش دهنده استراتژی ایکوینیکس برای توسعه سیستم عامل جهانی ما است؛ در عین حال، ما را قادر به ارتقاء سامانه کلاود و تراکم شبکه به منظور ادامه جذب سرمایه‌گذاری می‌کند در حالی که حضور ما را در آمریکا نیز گسترش می‌دهد.


با توجه به آمار و ارقام صنعت اخیر از همکاری پژوهشی، ایکوینیکس سردمدار مسیری است که تنها فروشنده با بیش از ۱۰ درصد سهم بازار می‌باشد.

همچنین اخیرا اعلام شد مطابق برنامه‌های موردنظر شرکت، برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار ارتباطات، بنظر می‌رسد که این شرکت قادر خواهد بود با پیشبرد اهدافش، نهایتا یکی از  هفت بازیگر کلیدی این عرضه بشمار رود.

گفتنی است حدود ۲۵۰ نفر از کارکنان وریزون به عنوان بخشی از این تحول، به ایکوینیکس منتقل شدند. کارل استرومیر (Karl Strohmeyer)، نماینده امریکایی ایکوینیکس گفت: این معامله بردی قابل توجه برای مشتری‌های فعلی ما می‌باشد که دسترسی به مکان‌های جدید، اکوسیستم‌ها و شرکا را به دست می‌آورند. این امر همچنین برای شرکت‌های جدید که به ایکوینیکس می‌پیوندند نیز فرصت شایان توجهی خواهد بود، زیرا آنها مستعد قدرت نفوذ اثرات جهانی ایکوینیکس و خدمات منحصر به فرد می‌شوند.

در فهرست کامل مناطق و شهرهای موردنظر، نام‌هایی مانند بوستون، شیکاگو، دالاس، دنور، لس‌آنجلس، میامی، نیویورک، سیلیکون ولی و واشنگتن دی‌سی به چشم می‌خورد.
انتظار می‌رود این معامله در اواسط ۲۰۱۷ نهایی گردد.
 
کد مطلب: 47175
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير