۰
plusresetminus
چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱

احتمال انتصاب مدیر ارشد فیس‌بوک به عنوان وزیر خزانه‌داری کلینتون

ایتنا - برخی منابع می‌گویند که احتمال اتصاب شریل سندبرگ یکی از مدیران ارشد فیس‌بوک به عنوان وزیر خزانه‌داری آتی هیلاری کلینتون، به علت صمیمی بودن این دو، وجود دارد.
احتمال انتصاب مدیر ارشد فیس‌بوک به عنوان وزیر خزانه‌داری کلینتون


برخی منابع خبری از روابط صمیمانه شریل سندبرگ یکی از مدیران ارشد فیس‌بوک با هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و احتمال انتصاب او به عنوان وزیر خزانه‌داری آتی دولت وی خبر می‌دهند.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از بیزینس نیوز، وی به طور علنی و صریح از هیلاری کلینتون حمایت می‌کند و این موضوع را بارها در محافل مختلف بیان کرده است.

فیس‌بوک خود متهم به حمایت از کلینتون و ضدیت با ترامپ است و گفته می‌شود دست‌کاری فید خبری این شبکه اجتماعی موجب شده خبرهای داغ در مورد ترامپ بیشتر ماهیت و جهت گیری منفی بر ضد وی داشته باشند. ستاد انتخاباتی ترامپ هم فیس‌بوک را به طرفداری از هیلاری کلینتون متهم کرده است.

برخی ایمیل‌های افشاشده توسط سایت افشاگر ویکی‌لیکس نشان می‌دهد که شریل سندبرگ اظهار داشته مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس‌بوک هم حامی هیلاری کلینتون است. بر اساس محتوای یک ایمیل افشاشده در ویکی‌لیکس که توسط سندبرگ برای جان پادستا مشاور ارشد هیلاری کلینتون ارسال شده، وی گفته است: مارک زاکربرگ علاقه خاصی به دیدار با افرادی دارد که بتوانند به او برای درک موضوعات خاص و بااهمیت در حوزه سیاست‌گذاری عمومی با جهت گیری‌های اجتماعی مانند مهاجرت، آموزش یا تحقیقات علمی خاص کمک کنند.

یکی از دلایل گمانه‌زنی در مورد پست دولتی آتی سندبرگ، روابط نزدیک او با لری سامرز وزیر خزانه داری قبلی آمریکا در زمان ریاست جمهوری بیل کلینتون است. اما هنوز نمی توان به طور قطعی در این زمینه اظهارنظر کرد.
کد مطلب: 46185
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير