d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اوضاع خوب اپراتورهای مخابراتی در منطقه آسیا-اقیانوسیه
۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۳

اوضاع خوب اپراتورهای مخابراتی در منطقه آسیا-اقیانوسیه

ایتنا- آمار و ارقام به‌دست‌آمده از فعالیت شرکت‌های مخابراتی در ماه سپتامبر نشان دهنده این بوده است که شرکت‌های فعال در منطقه آسیا-اقیانوسیه با سوددهی کار خود را در ماه گذشته به پایان رسانده‌اند.
اوضاع خوب اپراتورهای مخابراتی در منطقه آسیا-اقیانوسیه


آمار و ارقام به‌دست‌آمده از فعالیت شرکت‌های مخابراتی در ماه سپتامبر نشان دهنده این بوده است که شرکت‌های فعال در منطقه آسیا-اقیانوسیه با سوددهی کار خود را در ماه گذشته به پایان رسانده‌اند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Digitimes، منطقه آسیا-اقیانوسیه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بازارهای جهان برای شرکت‌های فناوری و خدمات مربوط به این رده مطرح هستند.

در همین زمینه نیز اپراتورهای مخابراتی این منطقه به‌عنوان تعدادی از اپراتورهای فعال و پرسود جهان مشغول به فعالیت بوده و شناخته می‌شوند.

 

آمار و ارقام ماه سپتامبر برای اپراتورهای آسیا-اقیانوسیه نشان دهنده پیشرفت مالی این صنایع در این بازار بزرگ داشته است.

برای نمونه شرکت تلکام آسیا-اقیانوسیه توانسته است تا تنها در ماه سپتامبر به سودی برابر با ۳۷.۶ میلیون دلار دست پیدا کند که این رقم این شرکت را از نظر ماهانه و سالانه در وضعیت پیشرفت نشان می‌دهد.

شایان‌ ذکر است که رشد ماه‌به‌ماه سود این شرکت برابر با ۲.۸۷ درصد و رشد سالانه آن برابر با ۲.۲۶ درصد بوده است ولی علیرغم این سوددهی، همچنان تراز کلی شرکت یادشده منفی است زیرا سرمایه‌گذاری بسیار سنگینی در واحدهای تحقیقاتی انجام پذیرفته است که مسلما بازگشت سود سریع به همراه نخواهد داشت.
 
کد مطلب: 45979
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير