۰
plusresetminus
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۸

مایکروسافت کسب و کارها را مجبور به استفاده از نسخه سازمانی ویندوز ۱۰ می‌کند

ایتنا - ابزارهای App-V و UE-V در قالب یک استاندارد واحد در نسخه‌های سازمانی و آموزشی ویندوز 10 مورد استفاده قرار می‌گیرند.
مایکروسافت کسب و کارها را مجبور به استفاده از نسخه سازمانی ویندوز ۱۰ می‌کند


از هم‌اکنون کمتر از یک ماه باقی مانده است تا قابلیت به‌روزرسانی رایگان به سیستم عامل ویندوز ۱۰ از روی رایانه‌های قدیمی پاک شود و اقدام بعدی مایکروسافت این است که کاربران سازمانی را تشویق کند تا سیستم عامل خود را به نسخه Enterprise Edition ارتقاء دهند.


به گزارش ایتنا از  رایورز به نقل از اینکوئیرر، شرکت مایکروسافت هفته گذشته اعلام کرد ابزارهای مجازی‌سازی خود را برای مشتریان مورد استفاده قرار می‌دهد تا از این طریق بتواند به‌روزرسانی بزرگ Windows 10 Anniversary Update را به بهترین شکل انجام دهد.

با این وجود این به‌روزرسانی فقط برای آن دسته از رایانه‌ها انجام می‌شود که مجوز رسمی استفاده از این پلتفرم را دارند. این مسئله به آن معنی خواهد بود که کاربران ابزارهای مذکور می‌بایست در آینده مجوز استفاده از نسخه‌های جدید را دریافت کنند.

این شرکت تایید کرد ابزارهای Application Virtualisation یا (App-V) و User Environment Virtualisation یا (UE-V) در قالب یک استاندارد واحد در نسخه‌های سازمانی و آموزشی ویندوز ۱۰ مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

به گفته مایکروسافت، در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۶ که بزرگ‌ترین به‌روزرسانی برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ انجام می‌شود دو ابزار مذکور به عنوان بخشی از نسخه‌های سازمانی و آموزشی این سیستم عامل در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

«جوزِف هورنبِک» مدیر برنامه راهکارهای سازمانی مایکروسافت گفت: «با افزوده شدن این دو ابزار مجازی‌سازی به نسخه سازمانی و آموزشی ویندوز ۱۰ دیگر مجبور نخواهید بود برای نگهداری و کارآمدی هرچه بیشتر سیستم عامل خود سراغ ابزارهای جانبی بروید و به عبارت دیگر یک مجموعه کامل را در اختیار دارید.»
 
کد مطلب: 44063
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير