۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۷

ماه آینده بزرگ‌ترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ انجام می‌شود

ایتنا - مایکروسافت تایید کرد در تاریخ 2 آگوست بزرگترین به‌روزرسانی برای سیستم عامل ویندوز 10 را منتشر می‌کند.
ماه آینده بزرگ‌ترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ انجام می‌شود


شرکت مایکروسافت تایید کرد بر مبنای طرح Redstone در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۶ یعنی حدود یک ماه دیگر بزرگترین به‌روزرسانی را برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ انجام می‌دهد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوئیرر، این اقدام پنج روز بعد از اتمام طرح به‌روزرسانی رایگان سیستم عامل ویندوز ۱۰ صورت می‌گیرد تا مایکروسافت خدمات ویژه و جامع را برای آخرین نسخه از پلتفرم خود ارائه کند.

شرکت مایکروسافت با ارسال یک بیانیه این خبر را تایید کرد. این بیانیه روی سایت اینترنتی مایکروسافت منتشر شد و پس از گذشت مدت کوتاه این شرکت بیانیه خود را حذف کرد.

به هر حال، مایکروسافت تایید کرد در تاریخ ۲ آگوست بزرگ‌ترین به‌روزرسانی برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ را منتشر می‌کند و همزمان با آن برخی تخفیف‌ها را برای کاربران خود ارائه می‌دهد.

 

البته به نظر می‌رسد این تخفیف‌ها فقط به کاربران آمریکایی محدود شود. این شرکت هم‌اکنون به دانشجویانی که کنسول بازی Xbox One یا یکی از تبلت‌های Surface را خریداری کنند ۳۰۰ دلار تخفیف می‌دهد. همچنین اگر این افراد یک دستگاه لپ‌تاپ ۶۹۹ دلاری دل را خریداری کنند، یک عدد گیرنده تلویزیون هدیه می‌گیرند.

در بخش دیگر از تخفیف‌های مایکروسافت اعلام شده است که کاربران آمریکایی می‌توانند به‌ازای خرید لپ‌تاپ جدید از شرکت‌های اچ‌پی، ایسوس و سامسونگ تخفیف ۱۰۰ دلاری را در اختیار بگیرند.

شرکت مایکروسافت طرحی را با نام Project Redrock پیش می‌برد که به موجب آن صاحبان رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز ۷ و ۸ می‌توانند تمامی قابلیت‌های به‌روزرسانی بزرگ ماه آینده را در اختیار بگیرند.
 
کد مطلب: 43868
نام شما
آدرس ايميل شما