۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰

ابزار جدید گوگل برای تسهیل دسترسی صاحبان مشاغل به اطلاعات

ایتنا - گوگل از عرضه خدمات جدیدی خبر داده که به صاحبان مشاغل کمک می‌کند راحت‌تر به اطلاعات موردنظر دسترسی یابند و آن را در محیط کار خود به اشتراک بگذارند.
ابزار جدید گوگل برای تسهیل دسترسی صاحبان مشاغل به اطلاعات


به گزارش ایتنا از فارس، این خدمات رقیبی برای نرم‌افزار SharePoint مایکروسافت محسوب می‌شود. برنامه گوگل که Springboard نام دارد به کارمندان شرکت‌ها امکان می‌دهد تا مشترک خدمات Google Apps for Work گوگل شوند و به راحتی اسناد مختلفی را برای یافتن موارد مورد نظر جستجو کنند.

از جمله اسنادی که به این شکل قابل جستجوکردن است می‌توان به گوگل درایو، محتوای جیمیل، فهرست تماس‌ها و غیره اشاره کرد.

گوگل از نسخه بتا یا آزمایشی به روزشده Google Sites هم رونمایی کرده که به کاربران غیرحرفه ای امکان می‌دهد وب سایت‌هایی برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات در محیط داخلی شرکت‌ها طراحی و راه‌اندازی کنند. وجود templateهای متعدد برای ویرایش آسان اطلاعات از جمله مزایای نسخه جدید Google Sites است. سایت‌هایی که به این شکل طراحی می‌شوند اگر چه ساده هستند، اما از حداقل جذابیت برخوردار می‌باشند.

Springboard علاوه بر جستجوی اطلاعات قادر به نمایش فایل‌ها و فهرست‌های تماس بر مبنای الگوریتم‌های هوشمند machine learning است که به صاحبان مشاغل امکان می‌دهد بهتر برای امور کاری و حرفه‌ای خود و از جمله قرارهای مختلف برنامه‌ریزی کنند. Springboard دارای دو نسخه تحت وب و اندرویدی است و نسخه iOS ان هم در راه است.
کد مطلب: 43594
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر